Fíkovník - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Monika Absolonová
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 27.09.1976
Místo narození Benešov
Profese: zpěvačka a herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Fíkovník

FíkovníkNikdy se nevzdávej, nikdy se nevzdávej! Ani když mnohokrát zabloudíš. Má mimořádnou fantazii a kreativní sílu. Je citlivý a senzibilní. Je smyslný i intuitivní, jak se říká „slyší i trávu růst“. Jeho něžnost a zranitelnost ho uvádí do emocionálních problémů. Jeho láska je hluboká stejně jako jeho žal. Dokáže se obrnit skořápkou, aby nebyla vidět jeho zranitelnost. Tvrdě pracuje a hledá odvahu k překonání obtíží v životě. Statečnost také znamená stát za sebou a svou pravdou, i když se vítězství zdá být téměř nemožné a všechno hovoří proti tobě a ty zjevně nejsi pánem situace. Právě v tu chvíli můžeš prokázat svoji odvahu a s otevřeným srdcem hájit to, co v sobě pociťuješ jako správné. V partnerství se často zbytečně blokuješ a máš strach se projevit naplno. Nevěříš si, a tím vztah vázne. Neboj se se více prosazovat.

Ocitáš se kolikrát v nezáviděníhodné situaci, zmocňuje se tě pak únava a stres proto, že si nevěříš, ale život tě neustále povzbuzuje k činům. Jsi rozený erotický svůdce, ale tvůj něžný a zranitelný charakter tě přivádí často do emocionálních problémů. Svým duševním rozpoložením jsi schopen nadšení, hluboké lásky, ale i stejně tak velkého žalu. Tvá nálada zažívá časté kolísání, a to vztahu také nepomáhá.

Není pro tebe jednoduché se prosazovat na pracovišti, v obchodě či ve škole. Zapracuj na sobě, dodej si odvahu a nepodceňuj se. Zbytečného váhání bys mohl později litovat. Důvěřuj si, jsi dost silný. Máš velmi dobrou intuici, dokážeš vnímat změny především v emocionální oblasti druhých lidí. Cítíš měnící se nálady, slyšíš i trávu růst. Vždy ochotně dáváš to, po čem sám toužíš: teplo, bezpečí domova, kulturní a smyslové požitky. Neboj se identifikovat se svým konáním, pak se uplatní i tvůj velký umělecký talent.
Hvězdná poradna
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz