Květina - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Květina

KvětinaStagnace versus transformace. Květina má spojení s oním světem. Dokáže žít úspěšným a spokojeným životem. Pokud na ni začne působit stagnace, pak se snaží vytěsnit své pocity smutku, tím se ovšem ocitá ve slepé uličce a zároveň má strach opustit či ztratit staré a známé. Žije jen minulostí a fyzicky i mentálně stagnuje. Je netečná. Má masku, kterou nosí a ukazuje světu i sama sobě. Není ochotná prožít citovou bolest. V případě, že zapůsobí vliv transformace, opustí vše staré, aby tak vznikl prostor pro nové. Je schopna lásky naplno. Dokáže se i rozloučit a vzdát něčeho, co dlouhou dobu patřilo k jejímu životu. Dovolí si truchlit a dojde tak k pochopení, že nikdy nic neumírá, že se to pouze transformuje. Odhaluje tajemství přechodu mezi starým a novým a chápe, že v tomto meziprostoru se nachází „truchlení“. Je otevřena změně a příležitosti, které s sebou změna nese.

Básnické a umělecké nadání bylo pro Aztéky nadáním duchovním, tvořit básně a písně znamenalo nabízet "květiny bohům". Proto se prý v tomto znamení rodí ti nejschopnější umělci.

Poselství pro květinu: Pochop, kdy nadešel čas vyjádřit, co se děje ve tvém životě a co cítíš. Bez přijmutí vnějších a vnitřních dějů týkajících se tvého bytí není možný pokrok, jen kroky zpátky a úpadek. Budeš muset jednoduše vyslovit všechno, co sis nechávala dosud pro sebe. Správně poznáš, kdy už není čas na mlčení, kdy přišel čas citů. Vypovídej se před přítelem, a pokud nemáš nikoho, na koho by ses mohla obrátit, nikoho, kdo by tě vyslechl, vyhledej nějakého terapeuta. Najdeš tak způsob, jak spojit rozum a emoce, mysl a instinkt. Už se nenecháš trápit city, ani jimi nebudeš trápit jiné, ani je nenecháš nevyjádřeny. Můžeš a dokážeš je projevovat tak, jak přicházejí. Nebudeš však přehánět jejich význam a ani je zveličovat.

Partneři: Pes, Opice.

Hvězdná poradna
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz