Déšť - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Déšť

DéšťBezuzdnost versus „pěkně pomalu“. Déšť je citlivý, soucitný, má dobré nápady a bujnou fantazii, která vede k uměleckému nadání. Má pocit, že neví, jak se zbavit obtíží ve svém životě, jelikož nedokáže najít příčinu současných potíží. Pokud se nechá pohánět bezuzdností, má tendence opájet se pocitem moci, když se všechno odvíjí dle jeho představ. Nedovoluje volný průchod svým emocím, které se potom projeví depresí nebo agresivitou. Není ochoten spolupracovat ani vyslechnout názor druhého. Je netrpělivý, sebestředný a vyhledává konflikty. V případě, že vnímá to své „pěkně pomalu“, dokáže uplatnit usměrněně sám sebe, je citově vyrovnaný, rozvážný a nepřehání. Dokáže sloužit druhým i životu bez zištných úmyslů. Žije duchovně, a přitom se zabývá lidskými záležitostmi. Rozhoduje se něco dělat, protože tím zkouší sám sebe. Umožní, aby život i uzdravení probíhalo svým vlastním tempem.

Lidé narození v tomto znamení mají často pocit, že jejich život ovládá bouře. Podle starých Aztéků jsou sužováni problémy předků, tzn., že jejich život je zatížen karmickou minulostí a následkem toho jsou k nejrůznějším potížím náchylní více než druzí.

Poselství pro déšť: Poselství pro tebe je jednoznačné: Jdi cestou vlastních emocí. Odlož na chvíli rozum a racionalitu stranou a chovej se zcela intuitivně. Najdi své vnitřní dítě, nech ho, ať se vyjádří, dovol mu žít. Možná si chce hrát. Možná však touží po patřičné úctě a přeje si, abys ho bral vážně. Působí to téměř, jako by ses měl naučit být svému vnitřnímu dítěti, resp. někomu ze svého okolí, matkou.
Tvou cestu ukončí objetí vnitřního dítěte, jeho pochopení, život v harmonii. Dopracuješ se ke kousku domova, svého rodného hnízda, vrátíš se k době domů, ke svým citům, svému ženskému aspektu. Najdeš bezpečí a jistotu sám v sobě.

Partneři: Voda, Králík.

Hvězdná poradna
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz