Horoskopy Panna 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Kostka
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 11.06.1938
Místo narození Říčany
Profese: český herec

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Panna 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Nový rok vás přivítá příznivou možností změnit svoje zaměstnání v rámci stejného oboru, kdo si bude chtít nechat nějaký čas na rozmyšlenou, bude mít na to čas do března. Tyto změny budou pozitivní a v rámci kariéry ještě více zhmotní vaše cíle. V průběhu roku nebudete mít už potřebu nic měnit, nebude vám chybět pracovní nadšení a úsilí. Některé studenty může však překvapit v červenci planeta merkur, kdy budou muset skládat zkoušky.

Vztahy

Dramata rodičů s dětmi vzniklé v minulém roce se mohou objevit od května, bude potřeba si dořešit tyto vztahy předem, protože mohou mít trvání pak až do října. Partnerské vztahy procházejí v tomto roce zkouškou trpělivosti a taktu, některé svazky mohou pod tlakem nedořešených témat krachovat, možná objevíte ve vztahu nefunkčnost a destruktivní tendence z jeho dalšího pokračování, anebo jen prostě pokusíte se o změnu. Závěr roku však bude pro vás radostním prožitkem sounáležitosti a upevnění porozumění.

Peníze

Tento rok bude prosperující, objeví se příležitosti ke zvýšení vlastního jmění. Měsíc duben a květen bude pro vás nejpřínosnější, kdy může nastat zvýšení platu, náhlé dědictví anebo objevení se jiného nečekaného zdroje. V srpnu mohou přijít nečekané výdeje pro domácnost nebo u někoho ztížená možnost financovat náklady na bydlení. Čas k dovolené si naplánujte do tohoto termínu, lépe uhlídáte své prostředky pro svou zábavu.

Zdraví

Panny narozené v první dekádě znamení (23.8. - 1.9.) by měli počítat s možnými potížemi zažívaní v měsíci květnu, pro panny druhé dekády (2.9. - 12.9.) bude v dubnu v ohrožení krevní cirkulace, proto volte raději prevenci v aktivním pohybu. V únoru a březnu platí obecně upevnění zdraví pro všechny panny, v srpnu a září můžete prožít bezvadné léto.
 

Hvězdná poradna
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz