Horoskopy Ryby 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Čech
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 20.05.1982
Místo narození Plzeň
Profese: fotbalový brankář

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Ryby 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Tento rok přeje vaší profesi planeta jupiter, i s minimální snahou můžete dosahovat úspěchů. Přes počáteční snažení v únoru a březnu, až v dubnu můžete zhodnotit plody své práce, u někoho to může vést až k povýšení. Bude možné konečně ucítit pevnou půdu pod nohama, která rybám tolik chybí. V červnu získáte mohutným spojením jupitera a uranu odvahu a inovačního ducha. Rozžne se ve vás zářící světlo, které může být pak následováno. V další části roku mohou silné vlivy planet zkoušet vaší důvěryhodnost, proto mluvte za každých okolností pravdu. Konec roku je báječnou oslavou vaší píle a chuti dělat věci vždy trochu jinak, v čem naleznete zalíbení.

Vztahy

Láska vám přeje na začátku tohoto roku a v létě, seznámit se mohou i nezadaní, kteří mohou toto označení pověsit na hřebík. V březnu se nevyhnete malým nedorozuměním, nenechejte si však z toho ubírat energii. Letní měsíce budou horké nejen teplotou, ale i vášní, která se bude ve vás postupně probouzet. Nechte se unést představami skloubenými s realitou, bude to příjemné.

Peníze

Planeta Neptun pobývající ve Vašem znamení vnáší i do vaší domácí kasy nejistotu. Místo velkého úsilí zůstaňte jistí v sobě. Nenechávejte za sebou nedomyšlené plány. V červnu už se můžete začít chovat sebejistě a využít svou intuici. Povede Vás silná vůle změnit svoje finanční předsevzetí, srpen a září nadělí sladké odměny takto předem připraveným. Před koncem roku se nedoporučuje půjčovat peníze od přátel nebo nechat si radit do vlastních investic.

Zdraví

V létě jsou pro vás nejsilnější situace pro zdraví, můžete si dovolit jít na plný plyn. Nemusíte jít hned do posilovně, ale taková jízda na kole nebo procházky lesem taky udržují kondici. Taky ale věnujte pozornost zdravé výživě, vaše tělo potřebuje hodně pozornosti a péče. V prosinci planeta pluto vám může způsobit mírný nesoulad energií, proto se nehrňte do zbytečně riskantních akcí.

Hvězdná poradna
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz