Horoskopy Býk 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Býk 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Vaše ctižádostivost na pracovišti může někomu bránit k úplnému sebevyjádření a tak se kolem Vás mohou rozprostírat tiché spolky, nebraňte se autentičnosti. Únor může předvést souladnou a shovívavou tvář kolektivu. Probouzející jarní nechuť k práci nejlépe zaženete menšími úkoly, které si před sebe kladete. V květnu máte možnost získat vlivné přátele na svou stranu a červen vám poskytne snadnou cestu k navazování nových kontaktů i s osobami, které se chovali doposud odvráceně. Zbylá část roku povede k projasnění vztahů, co zaznamenáte i na pracovních úspěších.

Vztahy

Celý rok se vyvíjí ve prospěch vašeho vztahu, tak si to nepokazte, zažijete mnoho vzplanutí a vášně. To platí zejména o druhé půli roku. Únor přeje lidem, kteří doposud váhali s oslovením konkrétní osoby nebo taky osobám, které se uspokojovali s menším krajícem, teď je čas se projevit a ukázat jak mám svého partnera rád. V květnu se budete muset uskromnit a dořešit si nějaké problémy staršího data, proto se držte pravidla méně znamená více.  

Peníze

Hned v lednu začínáte rok velkoryse, nakupujete v akcích, peníze věnujete a investujete a vše s potřebným nadhledem a ohledem k vaším možnostem. Využijte dobře toto období až do března, kdy racionální úsudek vás bude provázet. V březnu a květnu a červnu se vyhněte větším investicím a novým smlouvám, co by mohlo znamenat nejednou ztrátu a prodělek. Srpen vytváří vhodné podmínky pro zisk z drobné mravenčí práce, které jste se věnovali v ústraní. Současně pro investory mohou další měsíce znamenat navýšení zisků.

Zdraví

Nový rok začněte preventivně sportem v pohybu, starší se tak vyhnou cévním obtížím. V dubnu nezapomínejte na správný pitný režim, pamatujte na svoje ledviny a dopřejte si vybrané čaje na jejich podporu. Jinak vás čeká pohodové léto se vším, co máte rádi, vaše kondice bude na vrcholu.

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz