Horoskopy Býk 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Býk 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Vaše ctižádostivost na pracovišti může někomu bránit k úplnému sebevyjádření a tak se kolem Vás mohou rozprostírat tiché spolky, nebraňte se autentičnosti. Únor může předvést souladnou a shovívavou tvář kolektivu. Probouzející jarní nechuť k práci nejlépe zaženete menšími úkoly, které si před sebe kladete. V květnu máte možnost získat vlivné přátele na svou stranu a červen vám poskytne snadnou cestu k navazování nových kontaktů i s osobami, které se chovali doposud odvráceně. Zbylá část roku povede k projasnění vztahů, co zaznamenáte i na pracovních úspěších.

Vztahy

Celý rok se vyvíjí ve prospěch vašeho vztahu, tak si to nepokazte, zažijete mnoho vzplanutí a vášně. To platí zejména o druhé půli roku. Únor přeje lidem, kteří doposud váhali s oslovením konkrétní osoby nebo taky osobám, které se uspokojovali s menším krajícem, teď je čas se projevit a ukázat jak mám svého partnera rád. V květnu se budete muset uskromnit a dořešit si nějaké problémy staršího data, proto se držte pravidla méně znamená více.  

Peníze

Hned v lednu začínáte rok velkoryse, nakupujete v akcích, peníze věnujete a investujete a vše s potřebným nadhledem a ohledem k vaším možnostem. Využijte dobře toto období až do března, kdy racionální úsudek vás bude provázet. V březnu a květnu a červnu se vyhněte větším investicím a novým smlouvám, co by mohlo znamenat nejednou ztrátu a prodělek. Srpen vytváří vhodné podmínky pro zisk z drobné mravenčí práce, které jste se věnovali v ústraní. Současně pro investory mohou další měsíce znamenat navýšení zisků.

Zdraví

Nový rok začněte preventivně sportem v pohybu, starší se tak vyhnou cévním obtížím. V dubnu nezapomínejte na správný pitný režim, pamatujte na svoje ledviny a dopřejte si vybrané čaje na jejich podporu. Jinak vás čeká pohodové léto se vším, co máte rádi, vaše kondice bude na vrcholu.

Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz