Numerologický rozbor - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Numerologie - My a čísla - 890 Kč

(orientační cena v euro – 32,95 EUR)

Přemýšleli jste někdy nad tím, co k sobě lidi přitahuje? Proč dva lidé spolu setrvávají ve vztahu, který je nejen nešťastný, ale někdy i krutý? Proč mám někdy den plný sluníčka a v následujících dnech je zamračeno?

Všechno v našem životě podléhá neustálému rytmu a změně. Pomocí čísel či numerologie máme možnost mnoho věcí ve svém životě předvídat.

Čísla v našem datumu narození vytváří určitou neviditelnou vibraci či sílu, kterou je možné využít i v našich životech. Datum narození nevypovídá jen o povahových vlastnostech, můžeme v něm přijít i na mnohé schopnosti člověka vyrovnat se se životem, mluví o jeho profesionálních možnostech, zdravotních potížích, sexuální energii, problémech v dětství či dospívání, ukazuje na možnosti v pozdějším věku i ve stáří. Čísla na nás mluví a vysílají k nám svoji vibraci, která nás může nasměrovat do lepších časů.

Numerologie nám byla odkázána starověkými Chaldejci a hebrejsou kabalou a má určitě svoji hodnotu. Každé číslo vibruje s určitou planetou a má návaznost na Sluneční znamení i Tarot. Tedy i v numerologii platí, že všechno souvisí se vším.

Numerologie odpovídá lidem, kteří chtějí dospět k lepšímu pochopení své osoby. Je to pradávná věda, založená na energii čísel, takže bude blízká všem těm, kterým jsou blízká i čísla. Numerologii je jednou z možností, jak pochopit sama sebe i druhé.

Vydejme se tedy na cestu čísel lásky , vždyť „ Láska dělá ze dvou lidí jednoho a z jednoho dva“. Hledejme řešení třeba právě v numerologie, avšak nezapomínejme, že jsou i jiné doplňující možnosti jako astrologie, taroty, runy apod. Těm lidem, kteří hledají pravdu z upřímné potřeby a čistého srdce se pravda v pravý čas vždycky odhalí.

Objednávka služby:

Pokud jsi na cestě a nevíš kudy a kam, zavítej, můžeš si odpočinout a rozhodnout se, kam povedou Tvé další kroky. Pokud Ti v tomto rozhodování mohu být nápomocna svojí radou, budu tím potěšena. Věř, že RADA přichází vždy v pravý okamžik. Někdy je důležité podívat se zpátky a pochopit své jednání, které mělo vliv na Tvé zdraví a na průběh Tvé cesty. A tato cesta může začít pochopením Tvých kořenů, pokračovat zvládáním běžných problémů a životních nástrah a časem navodí klid a mír v duši. Každá cesta čas od času přinese nelehké dny a pak málokdo najde v sobě potřebnou vnitřní sílu a „přiměřený“ nadhled, aby dokázal správně nasměrovat své příští kroky. Jak se říká, je-li dobře , zapomínáme na budoucí , je-li těžko, pláčeme nad minulostí.

VZPOMEŇ SI, že máš uprostřed hrudi malou lampičku. Navenek obyčejnou, vždyť jí vlastní každý, ale s kouzelnou účinností, neboť je SCHOPNA OZÁŘIT CELÝ SVĚT. Možná prozatím neumíš využívat lampičku duchovního srdce, jímž dáváme i dostáváme. Možná jen neumíš zatím moudře svítit a milovat. Ale snažíš se, a to je dobře. Probouzej lásku, vnoř se do ticha, do hloubky a do dobroty srdce. Vciť se do druhých, vždyť kus Tebe má každý kolemjdoucí poutník také v sobě. Poznej důvěrně, pravdivě sebe, a nalezneš cestu ke štěstí svému i svých bližních.

Co se ti nabizí:

ROZBOR , který je vypracován pro každého osobně. Dle jeho data narození, současné situace i energie, kterou právě vyzařuje ze sebe.

NABÍDKA ROZBORŮ – OSOBNÍ, PARTNERSKÉ, PRACOVNÍ, ZDRAVOTNÍ A JINÉ

  • NA OBDOBÍ – pro současnou situaci, náhled na jeden rok či na určité životní o.
  • ZAMĚŘENÉ - na osobní růst, profesní růst, partnerství, zdraví, finance, souhrn.

Objednávka - Numerologický rozbor

Informace pro vypracování rozboru:

* Jméno:
* Příjmení:
*Datum narození:
*Hodina narození: hod min
*Pohlaví:
Upřesňující otázky:

Objednavatel:

*Jméno:*Příjmení:
*Ulice:*Číslo:
*Město:*PSČ:
*Email:  Telefon:
*Způsob úhrady:
*Způsob zaslání rozboru:


Uvedené ceny jsou vč. DPH 20%.
* Povinné údaje
Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz