Jarní dárky partnerům podle hvězd - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jarní dárky partnerům podle hvězd


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jarní čas patří víc partnerství, vztahům i lásce. I proto je člověk milejší, potřebuje se zaměřit na blízké a víc se snažit o blaho druhých, aby se měli dobře. Co byste svým partnerům měli darovat, ať už ve formě vlastního času, dárků nebo jiné radosti?

Beran

Dámy, i když se tak netváří, budou uchváceny květinami, hlavně růžemi nebo aspoň jedním dnem v klubu nebo na vesnické pouti. Nová sportovní kombinéza nebo tretry budou taky pěkný dárek, ať už si druzí o tom myslí, co chtějí. Společný fyzický pohyb vás totiž s partnerem sbližuje. Pánové taky rádi získají něco do svého automobilu, hlavně na palubní desku.

Býk

Květinová výzdoba příbytku bude krásná, stejně jako nové přehozy přes pohovky a postele. Je nutné se aspoň jeden den vydat do krásných míst, třeba zámeckých zahrad a zažít večeři při svíčkách, což ženy romanticky naladí a pánové si užijí gurmánských zážitků, jaké jim třeba dlouho chyběly. Tito lidé jako vždy vyžadují pohodlí, ale jaro vám otevírá srdce, víc než druhým.

Blíženci

Pokud tyto osoby chcete potěšit, kupte jim nové hodinky nebo rovnou moderní mobilní telefon, pokud máte dost financí. Budou z toho mít velikou radost. Mají rádi přirozené zážitky a víkendový výlet někde po Čechách na kole jim udělá dobře, zvlášť když taky zavítáte na pěkný koncert. Hudba je přeci vaší společnou radostí, uvědomujete si to dostatečně?

Rak

Pokud je můžete něčím naplnit, tak novými předměty v kuchyni jistě zabodujete. Pokud vlastníte chalupu nebo chatu, nové vybavení se tam hodí dobře. Hlavně ale musíte umět darovat osobní čas a snít spolu své sny, takže po romanticky stráveném dni se klidně vydejte na slavnostní premiéru filmu. Potěšíte je i novým fotoaparátem, který partner rád používá.

Lev

Tito zrozenci potřebují vědět, že si jich opravdově vážíte. Proto jim darujte něco cenného. Pánové můžou začít nákupem malým prstýnkem a dámy potěší třeba pěkné pouzdro na cigarety. Ale ani výletem na úrovni na venkov nebo za hranice, aspoň na víkend, nikoho neurazíte. V Českém Krumlově to může být pěkné jako v krásné jarní Paříži, plné jarní vůně.

Panna

I když se tito lidé tváří skromně, jaro si musí určitě užít. Je to čas, který jim přeje v romantickém pohledu na život. Proto nešetřete a ještě před sezónou si zabukujte letenky a hotel na pobřeží moře. Společná dovolená udělá radost jim samým, i organizmu. Může být i v horách u jezera, stejně tak ale na venkově, klidné večery plné intimity jsou přitom nejlepší.

Váhy

Klidně jim věnujte pěknou knihu o umění, které tak milují. Nebo spolu často choďte na kulturní představení, hlavně do divadel a galerií. I tito zrozenci jsou na jaře citliví a užívají si explozi barev a květů, když vyrašily stromy kolem nich, rádi se procházejí po parcích. Nákup šatů nebo obleku je taky může potěšit, částky za ně vydávané ale nemusí přesahovat horentní sumy.

Štír

Na jaře jsou tyto osoby častěji rozmrzelé. Proto závisí na jejich partnerech, jak se můžou cítit, protože oni bývají aktivnější. Když se spolu vydáte na výlet parníkem po řece nebo rybařit, bude jim veseleji. Pobyt v chatě u vody jim taky pročistí duši, jako intenzivní sport. Musíte se ale taky vydat do večerního podniku, později se spolu můžete krásně eroticky uvolnit.

Střelec

Tito zrozenci na jaře sice často a vydatně pracují, ale dvě věci jim udělají radost vždy. Menší dobrodružný výlet, stačí na cizozemské hory kvůli zdravému vzduchu a podnebí, je potěší stejně jako návštěva luxusní restaurace. Rádi se seznamují s významnými a zajímavými osobami, proto si zajděte na show celebrit nebo na sportovní utkání, pohyb je důležitý.

Kozoroh

Možná vám přijde zvláštní, jak právě tito pracovití lidé na jaře ožívají a mají srdce naplněná láskou a rozvojem citů. Pro starší osoby se dá darovat třeba nové skalničky na zahrádku nebo bonsaje. Ani praktickým dárkem jako sekačkou na trávu nepohrdnou. Romanticky je ale přitahuje i výlet na opuštěné hrady a společně strávený čas v horské přírodě.

Vodnář

I když začátek na tyto lidi jara tak často nedokáže zapůsobit, jeho konec je však jakoby oživuje. Musí chodit mezi přátele, pobavit se s nimi, taky však zapůsobit něčím novým. Proto dámy svým partnerům můžou darovat třeba nový přehrávač MP3 a pánové zase své polovičky mohou obšťastnit možností darovat peníze třeba na extravagantní oblečení.

Ryby

Romantické chvilky pro ně na jaře bývají skoro nutné. Pokud u nich přes týden nejste, nešetřete na telefonu. Začněte pugétem květin a máte hned lepší možnost přiblížit se citlivému srdci vašeho partnera. Nové voňavky a mýdla může přivítat koupelna, stejně tak byste se měli spolu vydávat na večeře, nebo do lázeňského prostředí. Budete z toho mít radost.

Hvězdná poradna
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz