Jak sbalit ženu - Rybu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Rybu


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaMá docela dost tajuplnou, až mystickou povahu. Ale většinou působí úplně normálně a přirozeně, což ostatně vždycky chce. Má hodně ženské vlastnosti, které jsou úplně typické. Je senzitivní a většinou mlčenlivá, i když má záchvaty povídavosti. Často se projeví jako perfektní hostitelka, umí myslet na ostatní lidi v jejich potřebách. Někdy zažívá dost bolestí, se kterými se vyrovnává svým vlastním založením. Pak je to i normální koketní žena, která se může nechat ovlivnit různými zájmy. Často je velmi pěkná a tak o ní muži stojí.

Jak se sblížitMůže se pohybovat v různých prostředích, ale často pracuje ve službách a nemocnicích. Ale taky jako sekretářka nebo modelka, díky svým viditelným přednostem. Nejlíp uděláte, když o ní projevíte silný zájem, nechtějte stát v řadě. Ale nemusíte o tom vůbec mluvit, stačí vysílat neviditelné vlny. Nebo na sebe upozorňovat svými schopnostmi. Každopádně jí musíte umět dobýt výjimečnými zbraněmi, které mají neobyčejnou náplň.

Jak bude probíhat milováníJe pravdivé napsat, že asi hodně zajímavě. Nemá žádné preference a pokud vás má ráda, ale ani to není nutné, projeví se jako oddaná milenka. Kývne pak na jakoukoli vaši nabídku polohy, je velmi přítulná a všechno může trvat nekonečně dlouho. Má ráda vodní živel a tajemnou atmosféru, které její schopnosti ještě znásobují.

To nedělejteNesnažte se jí spoutávat těžkými řetězy. Bude se chtít jistojistě vyvléknout při první možné příležitosti. Taky po ní nechtějte za každé okolnosti realistické rozmýšlení. Je prostě jiná, sny doprovázejí její život.

Jak to všechno skončíJestli k vám cítí silný cit, tak od vás nebude chtít odcházet. Je ochotná i ledacos překousnout, hlavně když pak zůstanete s ní. Pokud jí ale neprojevíte opravdovou náklonnost a neumíte jí skutečně ochránit, stane se možná vůči vám dost netečná. Když ale věříte podobným snům, zůstanete pak ve své intimní harmonii.

Hvězdná poradna
Ariela

Ariela

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Využívá vás partner? Zaslepila vás láska?
Pomohu vám tuto situaci vyřešit! Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Ariela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz