Jak sbalit ženu - Pannu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Dara Rolins
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 07.12.1972
Místo narození Bratislava
Profese: zpěvačka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Pannu


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaTa není úplně jednoduchá. Má poměrně dost zvláštní přístup. Často bývá hodně uzavřená a působí s odstupem, ale jinak se v životě dokáže pohybovat hodně prakticky i systematicky. Pokud ale lidem kolem sebe důvěřuje, umí se dostatečně otevřít. Pak dokáže být přátelská a nejednou hodně zábavná. Má dost inteligence a pragmatické povahy na to, aby vždy pochopila, která skutečně bije. Dokáže se přizpůsobovat různým situacím. Především je to ale romantička, které stačí malé detaily k pochopení složitějších souvislostí.

Jak se sblížitMůže to být na různých místech. Má ráda pohyb po městě, ale i turistiku. Dá se s ní klidně potkat na cestě pochodu Praha-Prčice. Nebo okopává zahrádku, kde pěstuje oblíbenou zeleninu nebo květiny. Když jí pomůžete, bude skutečně ráda. Ale spíš si s oblibou čte nebo zajde na různé přednášky. Neměli byste na ní příliš naléhat, pokud si jí všimnete. Sbližování s ní je na etapy, pokud se ale neprolomí její krunýř a nechová se zběsile. Pak s ní není sblížení složité, i když nečekané.

Jak bude probíhat milováníMá prostě přirozený odstup, tak se k ní musíte přibližovat s jemností a pochopením. Začněte hodně romanticky, ale pak buďte pevní a veďte ji podle svých potřeb. Nechovejte se vůbec jako hulváti. Některé z Panen pak dokážou být jako utržené ze řetězu, ale to je k tomu musí něco donutit.

To nedělejteNemluvte sprostě a pokud už, tak ať je to příhodné k vaší situaci. Snažte se být taky střízliví a nic nepřehánějte. Chovejte se s hygienickou vybraností a šarmem. Má ráda spořádanost a různé úlety jí můžou hodně děsit.

Jak to všechno skončíPokud za něco stojíte a vypadáte perspektivně, může s vámi vydržet hodně dlouho. Musíte ale být chápavý a vnímavý, taky praktický člen domácnosti. A dívat se na život realisticky.

Hvězdná poradna
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz