Jak sbalit ženu - Lvici - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Lvici


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaTuto zrozenkyni většinou poznáte na první pohled, když jí třeba jen z dálky zpozorujete. Dokáže být opravdu působivá, většinou se na sebe snaží upozorňovat ostatní lidi. Má povahu hrdou a někdy působí hodně s odstupem, ale chtěla by být spíš vřelá a kamarádská. Lidi si získává srdečností a zájmem. Má vždy důležité slovo ve společnosti a na důležitých místech, získala smysl pro kontakty. I přes to má dost sportovní povahu, která si užívá pohybu, ale taky přirozené estetiky.

Jak se sblížitI přes její vybranou společnost má ráda kolem sebe lidi, kteří nejsou v takovém postavení jako on sama. Jde jí hodně o upřímnost a dobré vztahy. Musíte na sebe upozornit něčím skutečně výjimečným. Pokud o ní opravdu stojíte, musíte jí dlouho dobývat. Ale s vybraností a něžností. Pozvěte tuto žemu někam na romantické místo a tam se jí dvořte. Nebo si s ní zasportujete. Pak už můžete třeba rozehrát situace, které má sama ráda. Rozdávejte spoustu dárků, až podlehne vašemu šarmu.

Jak bude probíhat milováníPoměrně normálně. Když už tam s vámi je, tak jí na vás musí opravdu záležet. Buďte ale v posteli hodně mužní a přirození. Nemá ráda žádné experimenty a amatérství byste se měli taky vyhnout. Hodně z nich si nechává milostný akt až po svatbě, tak dopředu přemýšlejte, než do něčeho půjdete.

To nedělejteNesnažte se jí rozkazovat, ani určovat, co má sama dělat. Má dost sebevědomí na to, aby si přistupovala k životu, jak sama cítí. Neměli byste se taky uchylovat k nějakým úskokům a sprostým akcím. Pak by si vás totiž vůbec nevážila.

Jak to všechno dopadnePokud na ní budete pořád hezky myslet, hodně se o ní starat a zajímat se, nebude problém. Musí vás pořád opravdu milovat, jak jen to skutečně jde. Pokud se spokojíte s její potřebou důležitosti, pak si zvyknete na všechno.

Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz