Jak sbalit muže - Vodnáře - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Vodnáře


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaVodnář je prostě člověk hodně originální. Tento individualista se dívá na svět vlastním pohledem, vždy ale vnímá taky lidi okolo. Má vysokou inteligenci a spoustu potřeštěných nápadů, které v sobě často nosí geniální jiskru. Vlastní humánní a sympatickou povahu, která se snaží lidem pomáhat, ne je nějak srážet. Často se mu v životě stávají dost netypické věci, na které už si zvykl. Dokáže je totiž sám přivolávat. Má pochopení pro lidské slabosti a někdy se tak dostává do obtíží. Ale smysl pro humor a podpora různých přejících osob je značná.

Jak se sblížitNení to zase nic těžkého. Jeho přátelská povaha má schopnost se dát do hovoru s každým, kdo chce. Může to být v nějakém klubu, internetové kavárně, na ulici, na letišti, v laboratoři nebo univerzitě. Nejdříve se s vámi skamarádí a může vás považovat za jednoho z okruhu známých. Pokud vám jde o něco víc, může začít být hodně ostýchavý, až trochu bázlivý. Má hodně rád svobodu a nezávazné vztahy, které tolik na osobité cestě životem neznamenají. Pokud jste si ale blízcí, dá si nakonec říct.

Jak bude probíhat milováníMůže to být úplně normální zážitek nebo něco, co zatím neznáte. Jako ke všemu je jeho přístup špatně čitelný. Má rád vaši blízkost, ale třeba i plastikové pomůcky. Nebo se někdy cítí bezpečně na dálku přes internet, což bývá zvláštní. Ale on má techniku opravdu rád.

To nedělejteNeberte mu jeho svobodný způsob života. Neměla byste taky projevovat menší inteligenci, aby si s vámi dokázal pěkně popovídat. Neprojevujte nějaké majetnické sklony, které by ho dokázaly rozrušit.

Jak to všechno skončíPokud si opravdu pěkně rozumíte, dokážete se tolerovat a žít mezi lidmi, je vše dobré. Jeho největším problémem ale je, že špatně rozlišuje mezi láskou a přátelstvím a není si vždy jistý, co k vám cítí. Vodnáři se často ve vztazích rozcházejí, ale vždy zůstávají dobrými přáteli.

Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz