Jak sbalit muže - Váhu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Váhu


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaJe pro ostatní docela nečitelná, neví si s ním rady. On je na tom podobně, ale zase vlastní natolik velkou inteligenci, aby se dokázal ve světě poměrně uplatnit. Má rád klid a pohodu, což ale neznamená, že nedokáže být dostatečně temperamentní. Žije ve svém světě, zároveň ale plně mezi lidmi. Šíří většinou dobrou náladu, kdy působí velmi přátelsky a se všemi se baví. Někdy se ale dokáže hrozně mračit. Jeho náladovost je ale podřízená logice. Pokud tedy máte pocit, že u něj vždy platí jakákoliv dvojice faktů, dozvěděli jste se o něm skutečnou pravdu. Takový je. A zároveň bývá i onaký.

Jak se sblížitNejlíp uděláte, když se budete opravdově zajímat o umění. Nebo aspoň o krásné prostředí. Můžete ho po práci najít v kavárně, divadle nebo parku, zahradě, kde si dokáže opravdově užívat. Nesmíte na něj zhurta, nebo spíš byste měla. Obě možnosti jsou dobré, závisí jen na situaci. Musí si s vámi alespoň trochu porozumět, nebo se zasmát stejným věcem, což obyčejně lidi spojuje. Pak už může následovat něco zajímavého. Ale často působí velmi nerozhodně.

Jak bude probíhat milováníJako jedinec se pro schopnost milování narodil, vládkyně Venuše je pravým ukazovatelem. Má všechny schopnosti rafinovaného milence, který umí s lehkostí ženu dostat do postele. A do oblasti skutečného blaha. Začíná dlouhou předehrou, pokračuje různými něžnostmi a pak už pokračuje podle svých schopností a možností. Potřebuje ale vzájemnou blízkost.

To nedělejteNechovejte se, jako by všechno existovalo jen pro vás osobně. Nesnažte se zasahovat do jeho vlastního pohledu na svět. Neupravujte se před ním, moc to nemiluje.

Jak to všechno skončíPokud si jako lidé vyhovujete, máte se rádi a o čem si povídat, vydržíte spolu dlouho. Dostatečně o sebe pečujte, mějte ráda svoje děti a snažte se být milá a určitě i spravedlivá. Pak s ním vždy vyhrajete.

Hvězdná poradna
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz