Jak sbalit muže - Raka - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Monika Absolonová
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 27.09.1976
Místo narození Benešov
Profese: zpěvačka a herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Raka


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaMáte před sebou osobu plnou citů, které má na první pohled plně pod kontrolou. Bývá totiž velkým profesionálem, co se týká vztahu k životu. Má fungující odstup, jsou ale typy, které plně podléhají různým náladám. Pracovně se chová ale s velkým tahem na branku, míří za svými hmotnými cíli. I když je někdy hnacím motorem strach. Většinou získal dobrý smysl pro humor, ale občas je úplně mimo svou obvyklou náladu. Vše si vylepší buďto kvalitní stravou nebo zážitky ze setkávání s lidmi. Není to žádný samotář, potřebuje žít mezi nimi, často projevuje velký vztah k rodině. Zvláště matka dlouho formuje jeho život.

Jak se sblížitMůže to přijít v různých situacích. V klubu, v obchodě i na ulici, nebo velmi rád v restauracích. Často bývá uprostřed bavící se společnosti a tam se dostává do kontaktu se spoustou lidí. Rád se seznamuje taky s přáteli své rodiny. Ale občas taky hraje roli nálada, někdy se najdou nečekaná místa a situace. Pokud projevíte zájem o vaření a gurmánské schopnosti, máte půl bodu k dobru. Pokud taky přidáte určitou dávku fantazie a pochopení pro jeho sny, můžete ho dostat, kam potřebujete. Když ho zavedete do pěkného domácího prostředí, ihned zjihne.

Jak bude probíhat milováníMá smysl pro různá tělesná potěšení a jeho milenecké schopnosti jsou slušné. Může být i líný, v posteli většinou zůstává velmi dlouho. Dokáže být neustále přilepen, dokud není úplně uspokojen. Potřebuje skutečný cit a pochopení.

To nedělejteNechtějte se mu vnucovat váš smysl pro organizovanost. Neberte mu jeho oblíbené pokrmy a nevařte špatně. Nesnažte se ho donutit k přehnaným fyzickým aktivitám. Nebuďte na něj zlí, pokud žije opravdu špatnou náladou.

Jak to všechno skončíPokud k sobě máte neustále citově blízko, nedojde k chybě. Jestli se ale změní jeho vnitřní preference, nic s tím asi neudělá. Emoce má občas dost sobecké. Přesto jeho obrovský smysl pro rodinu překoná různé rozpory.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz