Jak sbalit muže - Býka - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Býka


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaBýk má opravdu svébytnou povahu, většinou ale naprosto realistickou. Jde o velkého pragmatika, který se dívá na svět z hlediska účelu. Proto se často zabývá obchodem a finančnictvím. Dokáže si cokoliv dobře spočítat. Ale protože ho ovládá zemitá fáze Venuše, má hodně rád přírodu a přirozenou krásu. Dokáže si užívat prostých věcí stejně jako luxusního pohodlí. Spokojený je, až když je všechno zajištěné napevno. To ale neznamená, že by nebyl veselý brach, který rád hýří.

Jak se sblížitJe mi to trochu žinantní napsat, ale zkrátka musíte být pěkná a fyzicky přitažlivá. Takový je první předpoklad následujících aktivit. Rád pobývá ve své teplé kanceláři anebo v přírodě, třeba i na své zahrádce. Ale můžete ho taky potkat v opeře nebo na koncertech, taky galeriích, takže pro ženy docela příjemná kombinace. Ne vždy půjde vaše přibližování lehce, bývá často pomalejší. Ale pokud si ho různě nakloníte a ještě se ukážete jako dobrá kuchařka, máte napůl vyhráno.

Jak bude probíhat milováníVšeobecně je sice dost pohodlný, ale v posteli často velmi temperamentní. Naslouchá hlasu přírody a plodnost pro něj hodně znamená. Aniž to tak nazve. Dokáže si hodně a vybraně užívat, erotiku často spojuje s hostinou jako ve starém Římě. Musí taky být poměrně uspokojen i esteticky, má rád vaší jemnost a nápaditost. Nesmí jí být ale příliš.

To nedělejteNemějte příliš bláznivých nápadů. Když už, tak aspoň trochu vtipných. Taky ho ničím nestrašte, třeba změnou vizáže. Sama nezanedbávejte domácnost a nerozhazujte příliš peníze.

Jak to všechno skončí


Tento člověk pro vás může být skutečně velkou jistotou. Pokud se chcete na někoho opravdu spolehnout, je on ten pravý. Má ale docela konzervativní sklony a ne vždy je úplně chytrý a zajímavý, takže vás může nudit. Ale jeho veselost a družnost vás často samotné přesvědčí.

Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz