Jak sbalit muže - Berana - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit muže - Berana


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jeho povahaNemůžeme si hned pro začátek nalhávat, ale je to tak. Beran směřuje svou vůli k vlastnímu prosazení. Svým způsobem zůstává velkým dítětem, které potřebuje prezentovat sama sebe jako velkého a silného jedince. Touží se stát hrdinou, a to v jakékoliv oblasti. Vlastní ale navíc široké srdce, které se otevírá lidem, se kterými skutečně rád. Má typicky mužskou povahu, není v něm příliš zženštilosti.

Jak se sblížitTo může být dost jednoduché, i když často bývá společensky nemožný. Má rád typicky mužské zábavy, jako je sport a věci kolem aut. Nejspíš se s ním tedy potkáte někde tam. Pokud se k němu snažíte přiblížit, dělejte to aspoň tak, že plně aktivní je právě on. Musíte pro něj mít pochopení a dávat najevo určitý obdiv. Pokud mu nějakou dobu podstrojujete, stane se pro vás skutečným Beránkem. Ochočíte si ho pak právě jemným chováním.

Jak bude probíhat milováníPředevším se snaží ukázat svojí fyzickou zdatnost. Proto na vás asi ihned zamíří útokem a plně podle svých vnitřních vášní. Jeho nejdůležitějším zájmem je informace, že opravdu "hodně dlouho vydrží". Není příliš rafinovaný, předehru často nechává na videu. Má dost vitality a optimismu, takže pokud vám to takto vyhovuje, je vyhráno.

To nedělejteZa žádnou cenu se ho nikdy nesnažte ztrapnit. Nejhorší pro něj bývá, pokud ho někdo shazuje před druhými. Ale když o tom neví, je mu to poměrně jedno, protože k životu přistupuje s určitou naivitou. Pak taky nikdy nedělejte, jako by neexistoval, musí být ten opravdu důležitý. Nebo nejdůležitější.

Jak to všechno skončíPokud vás má opravdu rád, nikdy vztah neopustí. I když se tváří jako kdovíjaký silák, duševně je velmi křehký, což samozřejmě nikdy nedá najevo. Ale jistě vám v soukromí důvěřuje, nemusíte mít strach. Problémy nadělá spíš možná fyzická nevěra.

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz