Ideální rande podle hvězd - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Ideální rande podle hvězd


22.03.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Někdy na milostných setkáních může dojít k trapným situacím, které si člověk pamatuje, někdy se i zasměje a baví. My vám poradíme, jak se chovat k jednotlivým znamením a jaké místo pro rande vybrat, abyste byli oba spokojení a eroticky naladěni pro pokračování.

Beran 

S tímto mužem už na prvním rande můžete zažít cokoliv, protože je přímý a rozhodný, zároveň ale i trochu egoistický. Pokud se s ním chcete někde na rande sejít, tak nejlépe na sportovním utkání, na korzu nebo se ukáže jako dobré projíždět se rychle autem nebo na motorce. Pozor, už na první schůzce může dojít k rychlému sexu, na romantiku si totiž nijak nepotrpí! 

Býk 

Tento člověk je sice příjemný a zemitý, má také smysl pro humor, ale musíte na něj jít opatrně a s určitou elegancí. Na rande může být nejdříve poměrně nesmělý a uzavřený, avšak určitě si ho nakloníte při návštěvě nějaké výstavy v muzeu nebo při posezení v cukrárně. Zjistíte, o jak kvalitního a milého společníka i milovníka běží, když se bavíte u sebe doma v plném soukromí. 

Blíženci 

Tento člověk dokáže střídat nálady, stejně rád ale poznává nové lidi. Připravte se, že bude hodně veselý a zvědavý, zároveň bude také dost komunikativní. Můžete se sejít prakticky kdekoliv. Ale nejlepší se ukáže rande někde mezi lidmi v baru, nejdřív klidně s asistujícími kamarády. I když je tak společenský, může být duševně dost citlivý, zkuste ho dojmout v soukromí. 

Rak 

S touto osobou bude nejlépe setkat se v prostředí, kde se cítí být tak trochu doma. Ať už jde o restauraci nebo klub, kde se lidé baví, nejlépe se osmělí tam, kde už to zná a může zdravit ostatní. Mohli bychom rovnou napsat, abyste se setkali přímo u něj doma na večeři, ale zdálo by se to asi příliš vyzývavé. Láska ale často prochází žaludkem, klidně vám dokáže romanticky uvařit. 

Lev 

Tento člověk je přátelský a má smysl pro všímavost, takže se v jeho společnosti můžete okamžitě cítit dobře. Je také nutné, aby prostředí vaší schůzky působilo romanticky a trochu výjimečně, tam vám přinese i květiny. Nepodceňte atmosféru prostředí, k pozvání volte pěknou restauraci, kasino nebo živé muzikálové představení. Nezapomeňte na příjemné chování. 

Panna 

Tento člověk má smysl pro přesnost. Vaše rande proto musí probíhat přesně v termínu, čímž si u něj připravíte kladnou odezvu. Na schůzce asi bude milý, ale potřebuje, aby se postupovalo pomalu. Chce to trochu romantiky, třeba při koncertě a najít společnou řeč. Na veřejnosti bude působit nesměle, ale v intimitě je schopný se víc otevřít, buďte nejdřív skromné. 

Váhy 

Pokud se jedná o rande, zrozenci tohoto znamení jsou jako dělaní připravit nejedno příjemné překvapení. Hodně si přeje, aby všechno probíhalo v příjemné atmosféře, která je otevřená. Volte komunikativní prostředí, jako je kavárna nebo divadlo. Zároveň je ale důležité, abyste si dokázali slovně i duševně porozumět, pak se chová neuvěřitelně mile a docela svůdně.  

Štír 

Pro tohoto člověka není nic jen tak. I když se chce setkat na klasickém místě schůzek, nemusí mít touhu prožívat něco obyčejného. Raději zvolte místo s trochu magickou atmosférou, klidně i rázovitou restauraci v lese za městem. Snažte si ho hodně všímat, hlavně při rande nekoketujte s někým jiným, pak se klidně může ihned vydat domů a už nikdy vám nezavolat.  

Střelec 

Tento člověk je většinou nezastižitelný. Jestli už se na rande s vámi dostaví, tak schůzku můžete prožívat poměrně závratně. Zkuste začít ve stylovém podniku a pokračovat při tanci, určitě se s ním budete cítit plné rytmu života a uprostřed temperamentní zábavy. Může být až příliš přátelský a otevřený čemukoliv, buďte k němu upřímné a klidně mu řekněte, na co máte právě chuť. 

Kozoroh 

Tento člověk má smysl pro tradiční místa schůzek i klasický průběh rande, klidně vám přinese i květiny. Mějte smysl pro sympatický průběh seznamování, ale zároveň výjimečnost schůzky, kterou zakončíte klidně i v knihovně nebo naopak baru. Může sice působit uzavřeně, ale když budete dělat všechno tak, jak se mezi lidmi sluší a patří, může být v soukromí dost vášnivý.  

Vodnář 

S tímto člověkem si asi nemůžete být jisté, jak vaše rande vlastně dopadne. Určitě bude milý a otevřený vašim nápadům a potřebám. Ale zdá se, že vás nejdřív bude brát jenom jako spřátelenou osobu. Neměly byste sice čekat mnoho romantiky s květinami, ale veselé zážitky v kině nebo na párty určitě. Možná jste se seznámili na internetu, využívejte vlastních hlášek. 

Ryby 

Tento člověk se vám asi bude chtít přizpůsobit, proto čekejte, že nápady na průběh rande musí být na vaší straně. Určitě ale začne nějakou květinou nebo malým dárkem a pokračuje přes romantickou čajovnu až po zajímavé kulturní představení, nejlépe shlédnutí filmu. Nesmíte na něj ale jít příliš rychle, přistupujte k němu s rozvahou, on už se vám empaticky přizpůsobí.


Hvězdná poradna
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz