Erotický horoskop - MUŽ PANNA - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - MUŽ PANNAPro muže-Panna je charakteristická soustředěnost a to nejen v práci, ale i ve vztazích se ženami.

Často se zamilovává, což je způsobeno jeho představami o ideálních ženách. Sexuální schopnosti má opravdu velké, ale partnerku překvapuje především jeho něha, která se u jiných mužů tak často nenajde.

Právě něžností a oddaností získává hromady ženských srdcí. Má schopnost uspokojit i nejvybranější potřeby své milé. Od svého okolí očekává, že se bude chovat stejně jako on. A bohužel se častokrát zmýlí.

Pokud si ho však žena získá, dokáže ji rozmazlovat a hýčkat. Nikdy ovšem nevíte, zda je to z lásky, nebo za účelem jeho prospěchu. Umí být stydlivý a plachý, nicméně jeho věrností si můžete být jisti. Je velmi citlivý a něžný s absolutním soustředěním a sebeovládáním v každé situaci. Zajímají ho ženy, rád je zkoumá, rozmazluje a pečuje o ně. Hledá dokonalost, čistotu a ryzost. Ve vztahu k ženám se tváří zpočátku nesměle a rád se nechává lovit. Pokud chcete tohoto muže dostat na rande, tak ho musíte pozvat. Většinou navazuje vztahy na pracovišti, nebo přes blízké přátele.

Na ženách obdivuje duševní svěžest, vnitřní klid a sociální vyspělost. S tímto mužem se nemusíte obávat, že by vám dramaticky vyznával lásku na veřejnosti. Nadevše si chrání intimitu a soukromí. Pokud se vám ho podaří pozvat domů s nadějí na první intimní zážitky, tak očekávejte, že o tom bude chtít mluvit. Zeptá se vás na dřívější zkušenosti, i na to, co máte ráda. Je znalcem ženského těla, takže v rámci předehry Vás k dokonalosti zvládnutými technikami dovede pořádně vzrušit.

V sexuálních aktivitách není příliš tvůrčí a chybí mu představivost, ovšem nebrání se ničemu, co jeho aktivnější partnerka vyžaduje..

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Kateřina

Kateřina

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zklamali jste se v někom? Co bude dál? Nahlédnu do vaší budoucnosti!
Zavolejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Kateřina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz