Erotický horoskop - MUŽ BERAN - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
2. Ivan Hladík, 2. 10. 1975, ,
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 02.10.1975
Místo narození Praha
Profese: český textař

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - MUŽ BERANBeran-muž je velmi rád, když je žena okouzlena jeho osobou. Neutále totiž potřebuje a vyžaduje slyšet lichotky. Někdy bývá vztahovačný, a pak je život s ním pro ženu utrpením. Můžeme si být jisti, že si vybere takovou ženu, která se mu bude naprosto podřizovat a plnit jeho rozmary.

Muž-Beran neunese jediný Váš vyzývavý či obdivný pohled na jiného muže. Na to opravdu pozor ! Poněvadž jeho žárlivost může jít až do extrému. Ovšem on samotný vyžaduje úplnou svobodu, kterou Vám tolik upírá. Čekají Vás s ním radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování Vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran obvykle zapomíná na Vaši bezpečnost a je tedy na Vás, abyste se později nemuseli "vázat".

Takový on už prostě je a nic s ním neuděláte. Z toho důvodu je více než vhodné mít vždy po ruce alespoň jedno balení kondomů.

S tímto nenasytným zvířetem můžete provozovat sex prakticky kdekoliv: v kanceláři, na chodbě, ve vlaku nebo kvetoucí zahradě.

Není to spojeno se sklony k perverzi, nebo útěkem od každodenní rutiny, ale přímo chorobnou netrpělivostí a touhou po realizaci svých snů. Muž narozený v tomto znamení je vášnivý, divoký, netrpělivý a impulsivní milenec. Pamatujte si, že s tímto mužem se jen tak nehraje, pokud ho nažhavíte, tak chce akci a závěr.

Také má vynikající fyzičku, takže v posteli i mimo ní půjde často o tělesná a posilující cvičení. Nemusíte se obávat, žádný večer vás nenechá ležet ladem a pokaždé to bude jiné.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Doris

Doris

Minulé životy a karma, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jste od rozvodu sami? Společně další velkou lásku najdeme!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Doris
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz