Erotická příprava na zimní večery - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotická příprava na zimní večery


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Říjen je nejlepším měsícem, kdy se duševně i fyzicky přichystat na období častého pobývání pod peřinou. Venku začíná být chlad, lidé méně míří do přírody za radovánkami ve volném prostoru a proto většinu času stráví doma. Někdo může více sledovat televizi nebo kutit, jiný raději zvolí milostné hrátky jako dobrý způsob odreagování od deprese. Protože ale říjen ovládá především milostná Venuše a sexuální Pluto, tato erotická atmosféra působí na všechna znamení. Jak se zachovat?

Trochu víc by se mohli připravit muži. Teď nabídneme několik rad, které se osvědčili už v erotickém dávnověku.

-Hned po ránu je dobré, když sníte lžičku medu i s včelí kašičkou. Obsahuje totiž hodně minerálů a vitamínů, hlavně B 5, který odstraňuje stres, podporuje plodnost, ale taky zdravou reprodukci. Posiluje imunitu i pohlavní choutky pánů tvorstva.

-Dvakrát za týden byste mohli dát do mixéru bílý jogurt a hrst zelené petržele. Apiin v listech rostlinky aktivuje sexuální hormony, což už veděli naši předci. Dokonce se petržel podávala gladiátorům, kterým zdvojnásobovala velikost jejich bicepsů!

-Během dne je dobré si dát lžíci zelených dýňových semen. Fytosteriny v nich odbourávají cholesterol a působí proti rakovině. I ostatní látky podporují mužnost a starším pánům chrání před onemocněními prostatu, která pak má větší elastičnost.

-Kaše nebo polévka z ovesných vloček člověku většinou nechutná. Když ale poradíte partnerce, ať jí uvaří, bude jistě potěšena, protože mužům dodává sílu a rozhodnost. To už věděli staří Germáni, stejně tak dnešní Američani. Oves totiž obsahuje hodně zinku, který zvyšuje sexuální sílu a potenci, taky i plodnost žen. Podobně jako v ovesných vločkách je tento stopový kov ve žloutcích, houbách, rybách, obilních klíčcích i pivovarském droždí. Takže víte, co jíst. Vše můžete zapíjet čajem ze směsi zázvoru, kardamonu a anýzu.

Muži i ženy by si měli dopřávat tinkturu z kopřivových semen, kdy naložené v alkoholu vám dávají svěžest a pohodu při milování. Vitamín E v oříšcích vám zdraví jen doplní. Co je ale přímo určeno pro ženy?

-Pokud si to můžete dovolit, po dobu dvou týdnů snězte denně jedno granátové jablko. Všude v Asii ho nazývají jablkem lásky a proto ženy budou chápat víc. Obsahuje estrogen, který osobu udržuje mladou a potentní, což myslím ženy uslyší rády.

-Třikrát za týden snězte jeden ananas a denně si dopřejte dvě sladké, šťavnaté broskve. Ne náhodou byly v taoismem ovlivněné Číně broskve symbolem ženských genitálií. Středověká Evropa si to samozřejmě taky uvědomovala, ovoce bylo nazýváno plody Venuše. Účinné afrodiziakum se proto pěstovalo v kraji Dekameronu Itálii jako to hlavní ovoce. Papáním šťavnatých borskviček a jiného ovoce proto pomůžete vlastnímu nakousnutí, což jistě máte rády.

Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz