Dny v týdnu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Dny v týdnu


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Člověk se narodil jako tvor společenský a mezi jednu takovou aktivitu patří i láska a erotika. Víte, že různé dny můžou roztodivně ovlivňovat lidské snahy a organizmus? Už historicky je známé, že různé dny se v latině jmenovali podle božstev, které odpovídají názvům planet. Názvy se v západních jazycích dochovaly dodnes. Můžeme si proto nastínit, který den v týdnu je dobrý pro co a kdy by se měli lidé věnovat různým jiným možnostem...

Pondělí


je den většinou zadumaný a působící lehce depresivně.Lidé po víkendu přišli znovu do práce, musí se věnovat různým nedodělaným věcech. Den se rozvíjí pod vlivem Luny, proto se hodí pro domácí život a spánek. Nepřinese sice tolik radosti, ale není špatný pro milostnou věrnost a pasivní erotiku napůl ve snu.

Úterý


přichází jako den nabitý velkým energetickým potenciálem. Je pod vlivem planety Mars, lidé většinou hodně a vydatně pracují a slouží jim dobře fyzické síly. Noc se dostává do spoluvládnutí planetě Pluto, takže se lidé můžou těšit na silné erotické výboje. Může být plná nekonečné vášně a nezvyklých experimentů, někdy i sado-maso praktik. Hlavně ale výdrže, milé dámy.

Středa


má jako den uprostřed týdne jasné specifikum. Lidé hodně cestují, komunikují, píšou a sestavují. Vliv Merkura pociťuje většina lidí, dobře se vedou různé porady, debaty, osobám se v hlavě rodí kvalitní myšlenky. A to platí i o ložnici, všichni mají sklon si spíš povídat a být si blízko především duševně. A taky chodí brzy spát, noc ve znamení Panny znamená dochvilnost.

Čtvrtek


má poměrně silné vibrace. Pracuje pod vlivem planety Jupiter, proto se hodí pro styk s cizinou, velkoobchod a nakupování v širším měřítku. Taky má poměrně duchovní nádech. Lidé by měli mít sklon k radostné náladě a setkávání s přáteli. Přes den Střelec, v noci Ryby erotice spíš přejí, ale ovlivněné určitou odevzdaností náhodě a sklonem k nevěře. Lidé můžou "cestovat" víc, než je záhodno.

Pátek


je rozpoznatelný vlivem Venuše. Kromě toho, že nastal konec týdne, přichází volno a lidi přestávají pracovat, dávají také rozkvět své lásce. I proto se tak často chodí za kulturou, zábavou, ale i do klubů a společnosti, třeba hledat lásku a city. Přes den milé a jemné Váhy, večer vliv znamení Býka zjemňují erotiku a dělá jí přitažlivější a v pohodlných kulisách. Ale milenci mají většinou hodně času, ne?

Sobota


i když máme volno, je den vhodný pro složitou duševní práci a pro používání moderní techniky. Proto může být přecpaný internet s chatovacími místnostmi a setkávají se kamarádi, ale i různé spolky a vzdělávací společnosti. Den je pod vlivem Uranu a Vodnáře, ale večer spíš pod Saturnovými tlaky a vlivy Kozoroha. Takže večer je vhodný jak pro návštěvu koncertu vážné hudby, tak pro metalový koncert a velkou opíječku. Lidi mají sklon se totálně "oddělat", takže žádná velká sláva z toho neplyne ani v oblasti erotiky.

Neděle


má mít opravdu sváteční nádech, protože jde o den Slunce. Různé obřady a návštěvy posvátných míst se hodí, strejně tak i lehké užívání si života někde na procházce nebo v galerii. Pracovat by se nemělo, ale sportovat může. Den přeje lásce a věrnosti, proto se směje na trvalé milence i manžele. A taky na rodinný život. S erotikou by to ale nemělo přehánět, spíš jen projevům lásky a náklonnosti.


Nakonec můžete dobře pochopit, proč Češi nepatří mezi vyhlášené milence. Věnují se "tomu" většinou ve středu a v sobotu, a to je trochu špatný zvyk. Takoví Italové s dobrou pověstí milovníků dávají přednost úterý a pátku, které naprosto vyhovují lásce a erotice. Francouzi mají volnou středu, i proto využívají úterky. A Arabům i muslimům začíná víkend ve čtvrtek večer, takže se v liberálnějších zemích věnují vztahům. Češi, změňte své zvyky aspoň před Silvestrem!

Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Kateřina

Kateřina

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zklamali jste se v někom? Co bude dál? Nahlédnu do vaší budoucnosti!
Zavolejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Kateřina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz