Užíváte si své koníčky doma? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Čech
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 20.05.1982
Místo narození Plzeň
Profese: fotbalový brankář

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Užíváte si své koníčky doma?


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Doma se dá uvolnit i pracovat, ale kromě starosti o rodinu i užívat si koníčky, na které chce mít člověk čas. Chcete si svá hobby užívat doma, nebo se raději vydáváte pryč? Toužíte si vylepšovat vybavení, nebo vám na tom nesejde?

Beran

Je jasné, co vám dodává to správné uvolnění. V garáži musíte většinou mít silný stroj, ať už běží o automobil nebo traktůrek. Rychlé řízení venku je totiž pro vás silná droga, ve které se vyžíváte. Snažíte se získat vozy na leasing, protože u sebe toužíte mít to nejlepší na trhu. Stejně tak máte doma i vybavení pro bojové sporty, jako je thaibox nebo taekwondo, to není nejlevnější.


Býk

Chcete především krásně bydlet, ať už ve vilce nebo luxusním moderním bytě. Takže je jasné, že vás nejvíc baví vybavování vaší domácnosti, hlavně tedy ložnice a obývacího pokoje. Chcete kvalitní polštáře i řemeslně provedený nábytek, podobně nějaké originální umělecké dílo, musíte se proto hodně snažit. Mnoho z vás nelituje ani peněz za eskortní erotické služby.


Blíženci

Pokud většina z vás za něco vydává finance, pak se jedná o cestování a knihy do knihovny. Velmi rádi ale na chvíli vniknete do cizího prostředí. Cesty autem i rychlovlakem vám dělají radost, i když jste aktivní i během nich. Z knih se v klidu dozvídáte mnohé informace, ještě víc vás dokáže v obývacím pokoji uvolňovat muzika. Mezi vámi není málo těch, kteří vydávají vysoké částky za kytary i piána.


Rak

U vás se dá jasně napsat, co patří mezi vaše koníčky. Především je to vaše domácnost a pokud žijete ve městě, tak se taky snažíte zvelebovat vlastní venkovské stavení. Stejně tak nešetříte ani na příslušnících vlastní rodiny, když něco domů potřebují. Podobně nadšeně se vydáváte do stylových restaurací, kde aspoň jednou za týden vydáte vysoké částky za kvalitní a několikachodové menu.


Lev

Koníčky bývají vaším druhým životem. Většinou jste kvalitně profesionálně postavení, proto si můžete dovolit náročnější věci. Muže mezi vámi jistě stojí nejvíc jejich milenky, protože býváte kavalíry, neodepřete jim různé životní radosti mimo domov. U žen se jako stejně drahé ukazují nákladné šaty a vybavení bytu, kterým chtějí okouzlovat celou společnost, kterou si pozvou. Máte luxus rádi.


Panna

Patříte k pracovitým osobám, ale o své koníčky se nedáte připravit. Přesto se i tady chováte dostatečně prakticky. Muži i ženy často mají kvalitní sportovní vybavení pro volný čas mimo domov. Přesto si pánové rádi do bytu pořizují technické vybavení v oblasti zvuku a světel, někdy ale i modely letadel. Ženy zase utrácejí za kvalitní hudbu nebo vybavení výtvarnými potřebami pro ruční tvorbu.


Váhy

Volný čas vám často umožňuje užívat si výdělku a lepší komunikace s blízkými. Máte velký smysl pro kulturní život a umění obecně, takže vydáváte vysoké částky za návštěvu divadel, kina a koncertů, tedy mimo domov. Někteří z vás jdou ještě dál a do bytu si pořizují umělecká díla v originále, pokud tedy můžou. Především ženám pak taky záleží na kvalitě jejich značkového oblečení.


Štír

V práci jste často velmi trpěliví a vytrvalí, ale jen v koníčcích se můžete skutečně uvolnit. Máte proto rádi domácí klid a uvolnění, stejně jako fotografování a natáčení lidí a přírody. Muže často neopustí záliba v chemii, proto mají doma malé laboratoře, nebo je aspoň poskytují svým dětem. Ženy zase mají zálibu v tajemství, což se týká i nábytku, někdy vydají hodně peněz i za erotické pomůcky.


Střelec

Mnozí z vás na své koníčky často vydávají většinu svých peněz, pokud jste tedy založení náročně. Protože milujete cestování do dalekých krajin, je jasné, že vám toho jinak příliš nezbude na domácnost. Dobré pracovní postavení vám však umožňuje nakupovat i luxusní starožitnosti, kvalitní domácí vína nebo orientální výrobky, do čehož rádi ukládáte i vlastní úspory až ve vyšším věku.


Kozoroh

Většinou se věnujete pilné práci a mnoho financí vložíte do svého lepšího pracovního postavení a někdy i následného vzdělávání. Přesto je mnoho z vás, kteří se s chutí věnují své zahrádce nebo chatě, kterou zvelebujete podobně jako domov. Potřebujete mít kvalitní kožené výrobky, stejně tak i domácí přístroje a bílou techniku. Jste ochotní investovat i do vlastních pozemků.


Vodnář

U vás je vždy jasný jeden koníček. Do svého počítačového vybavení vkládáte vysoké částky peněz, toužíte mít i doma tu nejlepší kvalitu, která se na trhu objevuje. Počítačové hry a programy jsou proto důležité. K vaším koníčkům patří i kvalitní fotoaparáty a kamery, podobně tak i možnost chodit ven na společenské akce, jako jsou párty nebo muzikálová představení.


Ryby

Je jasné, jaký vztah máte k cestování. Často se necháváte pozvat, ale přece jenom musíte vkládat vysoké částky za různé dovolené v dalekých krajích, kde si chcete plně užívat. Podobně silný je hlavně u žen zájem ve zkrášlování i kosmetice, za které vydáváte vysoké finanční částky. Trochu méně peněz by to mělo být u různých alkoholických nápojů, ale taky pro neustále vybavování domácnosti.

Hvězdná poradna
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz