Typy mužů a bydlení - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
2. Ivan Hladík, 2. 10. 1975, ,
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 02.10.1975
Místo narození Praha
Profese: český textař

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Typy mužů a bydlení


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Když muži krátce nebo déle žijí sami, jejich byty nebo domky často vypadají podle toho, jaké profesi se věnují. Je to rozeznatelné víc, než u žen, jejichž potřeby jsou podobnější. Co můžete očekávat při návštěvě dočasných vlků-samotářů?

Student

Tento muž se často narodí do znamení Blíženců, Panny, nebo Vodnáře. Podle toho vypadá i většinou jeho městský byt, většinou však podnájem nebo pokoj na koleji. Je spíš plný moderní techniky, knih, které zaplňují police a spíš základního vybavení, což se týká stolu, židlí, postele. V pokoji a bytě ani nemusí mít kuchyni a pořádek jim musí dělat spíš partnerka, protože uklízí hlavně jen zrozenec Panny.


Manažer

Toto zaměstnání vyžaduje energické a organizačně nadané typy, jako je Lev nebo Beran. Bývají často v náročné práci, ale doma mívají pořádek a svůj byt rádi doplňují kvalitní bílou technikou a elektronikou. Úklid jim často provádí firma, ale umějí si ho rychle udělat sami. Chtějí před návštěvami reprezentovat, ale zároveň si užívají v garáži u auta, nebo doma vyžadují koutek pro nutné sportování a posilování.


Manuálně pracující

Tito muži, hlavně Berani, Štíři a Kozorozi často bydlí v domcích na periferii, nebo někdy taky na ubytovnách. Doma jim záleží na účelnosti v ohledu prostoru i vybavení, často jim jde o kvalitní přístroje a nábytek, co vydrží. Rádi doma různě kutí a opravují si hlavně kovové části, ale třeba podlahy i rozvody vody a topení. Často všechno připravují pro budoucí partnerku, chtějí mít totiž zařízení podle sebe.


Administrátor

Tito lidé patří mezi typicky městské obyvatele, ale někdy mají potřeby i v oblasti přírody. Rodí se hlavně do znamení Býka, Panny a Kozoroha. Doma chtějí mít vše čisté, urovnané a účelně zařízené. Oproti jiným znamením nakupují potraviny a pořizují nábytek a vybavení postupně, podle různých finančních plánů a svých očekávání. Když chtějí zvelebovat předměstský domek, chystají ho jen pro rodinu.


Venkovan

Tito muži, často Střelci, Raci, nebo Býci si užívají přírody a venkovských stavení, kde se můžou věnovat i hospodaření. Mají rádi klasický nábytek a starší, i když nově upravené vybavení, sami pracují na postupném vylepšování pohodlí domů, zahrad i hospodářských stavení. Pracují dlouho, ale v klidu a pomalu, málokdy ale dokážou zůstat sami, i když rodinný a partnerský život přijde později.


Metrosexuál

Tito muži, často narození ve znamení Býka, Lva nebo Ryb, si většinou chtějí života užívat. Finance jako profesionálové či podnikatelé mají vydělané brzy, něbo využívají dědictví od dob, kdy byli zlatou mládeží. Doma mívají všechno stylové a módní, takže ne vždy pohodlné, ale většinou luxusní, byt a hlavně vybavená koulena dokazuje jejich společenskou úroveň. Partnerky tam chtějí hlavně na jedinou noc.


Dobrodruh

Zrozenec Střelce, Ryb a Kozoroha často bývá dobrodruhem, který se většinou už v mládí vydává do světa, kde chce zažívat nečekané věci, i jako cestovatelskou profesi, i při obchodování a podnikání. Jejich domov proto ze začátků bývá chudě vybavený, teprve postupně je zvelebován exotickými doplňky a dražším nábytkem. Kozoroh je spíš samotář, kterému o bohatství doma nejde, druzí dva si ho ale postupně užívají.


Městský bohém

Zrozenci znamení Vah, Blíženců a Raka můžou být typickými bohémy, kteří hlavně intenzivně žijí svou prací nebo uměleckou kreativitou. Proto doma můžou mít nepořádek, i když někdy organizovaný. Můžou dlouho žít u rodičů, kde mají vlastní pokoj. Když se přesunou, potřebují někoho, kdo jim uklidí kuchyni a obývací pokoj, zatímco pokoj s knihami, obrazy a elektronikou mají poměrně v pořádku.

Hvězdná poradna
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz