Tajůplná znamení - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Tajůplná znamení


26.03.2011 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Duchovní bytosti s námi komunikují prostřednictvím symbolů a znamení. Někteří z nás rozumí, další jsou schopni i odpovídat. Jiní věří v náhodu.

Jen málo kdo z nás může říci, že se nikdy nesetkal, nebo sám nedostal do situace, která mu byla předem nějak záhadně oznámena.

Mnoho lidí věří, že taková znamení existují a že jsou vytvářena nějakými vyššími silami. Pod vyšší sílou si pak většinou představují anděly a božstva. Dobré bytosti, které jsou lidem nadřazeny, které sledují jejich životní konání, ochraňují je a pomáhají jim.

Jiní se domnívají, že jsou o duchové lidí jíž zemřelých, někdy duchové lidí ještě žijících.

Nemálo lidí již vypozorovalo, že některé události dávají smysl. Že existuje jakási symbolika těchto událostí a jsme–li dostatečně citliví, dokážeme rozumět dění kolem sebe. Dokonce číst ve světových událostech jako v knize.

Opravdu citliví jedinci, dokáží porozumět snům, výkladům karet, kostkám. Vidí smysl v seskupení mraků, v tekoucí vodě. Promlouvá k nim počasí i chování zvířat. Neobvyklé a tajůplné úkazy dávají jasný smysl.

Duchovní bytosti s námi komunikují, jak jinak, prostřednictvím symbolů a znamení. Hovoříme-li s lidmi, kteří se o toto zajímají, zjišťujeme, že opravdu jen málo kdo pevně věří jen v náhodu a v nic jiného.

Každá světová kultura má své významné symboly a svá specifická znamení. Existují i v naší kultuře, i když již postupem času ztrácí propojení s tím, co bylo jejich původním významem. Zkříží-li nám cestu černá kočka, všichni víme, že jde o zlé znamení. Nevíme ale proč, co s tím a je-li možnost naplnění tohoto znamení odvrátit.

Setkáme-li se například s něčím podivným, co nahání strach, pokřižujeme se . I lidé, kteří vše, co se nachází za hranicí smyslového vnímání, považují za neodůvodněné a nesmyslné pověry, při setkání se se zvláštními znameními či negativními symbolickými událostmi, pociťují značný neklid a nepříjemné pocity. Lidé, odmítající symboliku, mnoho možností k řešení nemají.

Jestliže v nastalé situaci rozpoznáme symboly od negativních sil, můžeme například tlesknout. a v duchu pronést: Zmizte! Prostě: Zmizte navždy! Ruším vás! Rozpouštím vás ve slunečním světle apod. Můžeme si vzít na pomoc vesmírné energie Slunce a Měsíce. Jiní oslaví své ochránce a požádají je o pomoc.

Můžeme si všimnout, že ti, kteří se dosud nesetkali s nadpřirozenými úkazy, nebo v jejich existenci nevěří, činí materiální výroky, ze kterých je široké působení tajůplných znamení rovněž patrné a patrné je i to, že si těchto znamení všímají opravdu všichni. Například výrok: Už to vypadalo, že mám raději zůstat doma, všechno se proti mně spiklo, …, tak jsem nakonec jel, ale stejně jsem nic nevyřídil. Nepřipomíná nám to všem něco?

Známe přece mnoho případů, kdy člověk zůstal a nenastoupil do vlaku, letadla, na loď. Cítil buď mocné puzení a nenastoupil, nebo mu v tom bylo silnými okolnostmi zabráněno jinak.

Také známe často citovanou ženskou intuici a mužskou logiku. Znamená to však, že by byla žena méně úspěšná ve svém výsledném řešení? Dejme tomu koupě nového vozu. Muž řeší věc logickým postupem, pátráním a vyhledáváním odpovědí, doplňováním chybějících logických článků. Celá věc mu zabere mnoho času. Naproti tomu ženy, vybavené lépe k mimosmyslovému vnímání, použijí svoji intuici. Dokáží se tak ve stejné věci rozhodnout rychleji a naprosto ne hůře.

Duchovní svět je s námi v neustálém kontaktu, ať chceme, nebo nechceme. Najdeme-li v sobě jemné informační kanály, budeme schopni tajůplným znamením z duchovní oblasti porozumět. Budeme schopni je i zpracovat a vyslat zpět. Někteří z nás to již běžně dělají.

Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz