Opravy domova - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Barbara Haščáková
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 10.12.1979
Místo narození Praha, Košice
Profese: slovenská zpěvačka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Opravy domova


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Velmi dobře víte, že ne vždy se opravy dělají dobře, každý materiál potřebuje to své. My vám můžeme poradit, na co se jako znamení zaměřit a jak komu v rodině rozdělit práci, aby se úspěchy prohloubily a zůstal vám lépe upravený dům, kde se může dobře žít.

Beran

Měli byste se věnovat především kovovým částem domu. Takže dobře prohlédněte celou konstrukci domu, jestli se vám zdá dobrá, ale potom se zabývejte hlavně panty ve dveřích, oknech a potom i zabezpečení domu. Je potřeba taky upravit pletivo kolem výběhu pro zvířata i vlastní ploty u domu. Speciálně se zaměřte na svou oblíbenou garáž.


Býk

Máte bytostné stavitelské vlohy, takže vás úprava domu může bavit vždy. Klidně bude pracovat i s cihlami a celkovou úpravou z hlediska zateplení. Prohlížejte vlastní stěny a kontrolujte, kde bývají průduchy a jestli si můžete dovolit nové materiály pro menší úniky tepla. Taky máte smysl pro zkrášlování a zútulňování vlastních místností nejen dekoracemi.


Blíženci

Máte především zájem na tom, abyste měli doma modernější technická zařízení. Ať už se jedná o telefon nebo kabely, které vedou k počítači, víte moc dobře, jak je teď výhodné toto spotřební zboží nakupovat. Nebráníte se však ani stěhování a novým úpravám nábytku. Potřebujete se jen dobře shodnout s partnerem, co bude nejlepší.


Rak

Největší zájem máte o úpravu kuchyně. Každý rok přemýšlíte o tom, že potřebujete novou a nejlépe tu rohovou, s velkou deskou. Potřebujete taky často vyčistit spíž a sklep, což by se vám mělo podařit před uskladňováním nových potravin, bude to vlastně i výhodné. Zkuste si taky sami vkládat tašky na střechu, aby vám nárazové deště nevtekly do pokojů


Lev

Máte především zájem dům zdobit kvalitními i exotickými látkami, proto se možná budete dívat do architektonických časopisů, co je teď vlastně ve světě stylové. Měli byste se zaměřit na ložnici, úpravy záclon, garnýží a přehozů, patří to nejen k lepšímu pocitu ze spánku. Nové ručníky i župany, stejně jako lepší křeslo vám dává pocit skutečného domova.


Panna

Největšími vašimi zájmy při domu jsou stromy v sadu. Přemýšlíte, jestli teď vysadíte nové, nebo porazíte staré, které brání světlu, aby vcházelo do vašeho uklizeného a upraveného domu. Taky zahrádka možná potřebuje přeupravit. Pokud chcete investovat do pokládky nové dlažby, rozhodněte se co nejdříve, dřevo na parkety je nejlepší, stejně jako bílá koupelna.


Váhy

Máte smysl pro úpravy dveří a vchodů mezi jednotlivými místnostmi. Jestli chcete nebo nechcete skleněnou výplň, či potřebujete masivnější dveře, všechno se musí projevit esteticky. Můžete mít radost při samotném osazování, nakupujte však kvalitní materiály. Toužíte taky víc vyzdobit lodžie a terasy, snažte se jednat mírně a se vkusem, ale určitě přesně.


Štír

Často máte eminentní zájem na úpravách svého domu, někdo z vás dělá i generální rekonstrukci. Většina z vás se stará, aby dobrá funkce jednotlivých součástí mohla být na delší období, proto si peníze vždy rozložíte. Zaměřte na na kovové mříže a zabezpečovací prvky, taky na kvalitní a nejmodernější elektroinstalaci. Doma taky hodně malujete.


Střelec

Sami sice přemýšlíte nad investicemi do zahraničních bytů, doma se však dost zajímáte o poznatelnější luxus v rámci jednotlivých prvků nábytku. Proto toužíte vyměňovat sedačky v obývacím pokoji, pořídit si ´plazmu´ a stěny zdobit trofejemi z turistických cest. Máte však problém při práci s přístroji a technickými prvky, poraďte se tedy hlavně s odborníky!


Kozoroh

Možná vás výrazněji brzy čeká změna přívodu energií a surovin, ale díky ní můžete právě teď ušetřit, což poznáte hlavně během zvyšování cen. Váš dům by možná potřeboval základnější úpravy. Především zbavit se přebytečné zdobnosti a zdůraznit původní, někde i rustikální prvky. Spolupracujte víc s uměleckými řemeslníky, dělá vám to nečekanou radost.


Vodnář

Nejste si jistí, jestli chcete do něčeho investovat. Přesvědčit vás může jedině partner, úpravy by měly probíhat jen v menším měřítku. Výměna malých spotřebičů a bílé techniky vám vyjde dobře, úpravy domu a stěn najednou raději nedoporučujeme. Sami však přemýšlíte nad solárními panely na střeše a novým boilerem, což bude ekologicky vhodnější.


Ryby

Nezdá se, že byste vůbec měli větší chuť na jakékoliv úpravy. I když někdy financemi přeháníte. Jenom práce na hloubení studny a snaze zlepšit vodovody bývá podstatná. Raďte se s odborníky a možné se dozvíte možnosti, jak kvalitně ušetřit díky novým trubkám a vůbec zabezpečení domu. Pro spokojený spánek by to chtělo nový a plně funkční alarm kolem celého domu.

 

Hvězdná poradna
Ramona

Ramona

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Trápí vás neshody v partnerském vztahu?
Spolu vyřešíme každou krizi, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Ramona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz