Znamení a slevy při nákupech - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Znamení a slevy při nákupech


09.03.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Výhodné nákupy dělá rád skoro každý, protože slovo sleva k obchodu bytostně patří. Zákazníky naláká a obchodníky nikdy nezruinuje. Každé znamení ale většinou má štěstí při nákupu jiného zboží a materiálu, proto vám naznačíme, jak se zaměřit.

Beran

Máte velký smysl pro praktické uvažování a dokážete využívat zvláštní slevy pro podnikatele a živnostníky, o které se většinou silně zajímáte. Potřebujete hlavně kvalitní materiály z kovu a oceli, ale také sledujete nové techniky úprav povrchů. Rádi sledujete slevy masa, ale to se dívejte i na data spotřeby.

Býk

Většinou se rádi zajímáte o slevy v obchodech s potravinami, ale ne vždy se s chutí věnujete nákupům v různých diskontech, protože stejně máte nejraději zaručenou kvalitu produktů. Proto chcete hlavně sledovat slevové akce týkající se jak každodenního zboží, tak i oblečení a módního zboží v luxusních obchodech.

Blíženci

Máte velice vyvinutý ´čich´ pro výhodné nákupy, které dokážete vyhledávat a přesně si jich všímat a vybírat je. Zajímají vás různé druhy zboží, ale může se vám dařit při sledování mobilních telefonů a počítačových komponentů, stejně tak vám nevadí zajít si do obchodů s levnými knihami, oblečením i papírem.

Rak

V otázce vlastnictví potřebujete mít k dobrému pocitu hodně materiálních statků. Proto vás slevy zajímají vždy, ale nakonec je vlastně využíváte neradi, protože by to pro vás byl jakoby znak chudoby. Ale kvůli levným potravinám, ne ale jídlu, klidně zajedete i na venkov. Také nutné domácí doplňky rádi kupujete se slevou.

Lev

Slovo "sleva" opravdu nemáte příliš rádi, ale nijak se nebráníte koupit si něco ´výhodně´, to už pro vás zní poněkud lépe. Potom si pořizujete značkové předměty v různých akcích, ať už se jedná o kvalitní oblečení nebo parfémy. Také si všímáte slev automobilů pro živnostníky a daří se vám při nákupu různého nářadí.

Panna

Máte velký smysl pro slevy, protože dokážete už dopředu odhadnout, jaké má to které zboží nominální hodnotu a která je ta odpovídající cena. Proto jste schopní vybrat si vše od hromadných slev kancelářských potřeb až po předměty každodenního užitku. Jste rádi, když vám všechno vychází podle propočtů.

Váhy

Slevy máte rádi, ale nevyhledáváte je příliš aktivně. Máte v oblibě solidní zboží za solidní cenu, přičemž víte, že vám dlouho vydrží. Nemáte velkou důvěru v kvalitu příliš levného zboží, nenakupujete v second-handech ani v tržnicích. Pokud se ale ukáže přijatelná sleva pěkného oblečení, CD, nebo uměleckých děl, jste ihned zvědaví.

Štír

Ne vždy máte po kapsách větší množství peněz a proto si jich dokážete vážit. Slevy vám přijdou jako přirozená záležitost, která k nakupování patří, ale nejste častými návštěvníky podobných obchodů. Pokud se vám daří nakupovat něco výhodně, tak je to z oblasti jídla maso a různé koření, ale také chemikálie a technická zařízení.

Střelec

Patříte mezi osoby, kterým druzí lidé často darují něco pěkného, takže se slevami nemáte tolik problémů jako ostatní nakupující. Ani je nemáte příliš v oblibě, ale pokud se jedná o zboží exotického původu, hned se o ně zajímáte. Máte také štěstí při různých veřejných dražbách a rozprodejích dlouho skladovaného zboží.

Kozoroh

O slevách většinou víte naprosto všechno. Peníze jsou pro vás vždy důležité a proto dokážete sledovat slevy a výhodné nákupy ve všech odvětvích zboží. Pokud vidíte cosi výhodného, bez meškání se pokoušíte nakupovat ve velkém množství. Začíná to u stavebního materiálu a benzínu a končí třeba u cukru a mouky.

Vodnář

Moc dobře tušíte, že každé zboží musí být někdy zlevněné, protože ceny jsou většinou zbytečně nadsazené a marže při procentech směrem dolů se prodejcům pořád ještě slušně vyplatí. Dobře sledujte hlavně internet a webové stránky, věnované slevám bílého i IT zboží, ale také dražbám nepotřebných předmětů.

Ryby

Slevy vám vůbec nevadí, stejně často platí někdo za vás samotné. Někdy ale potřebujete výhody i u základních potravin a občas byste si je vyloženě přáli u cigaret a alkoholu. Nákupy v podobných stáncích ale mohou být nebezpečné pro toxickou otravu. Daří se vám při slevách oblečení a parfémů, i u zdravotnického materiálu.

Hvězdná poradna
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz