Mohou sny plnit přání? Zjistěte to s vaším deníkem snů. - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Mohou sny plnit přání? Zjistěte to s vaším deníkem snů.


29.08.2015 |  autor: horoskop, Gab |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Mít deník snů není jen o zábavě, kreativitě a příležitosti dostat se do zvyku denního psaní, je to také velmi praktické. Jaskmile se dostanete do zvyku zaznamenávat si své sny pravidelně, začnete v nich vidět vznikající motivy a vzory. Začnete pomalu chápat jejich skrytý význam.

Mít deník snů není jen o zábavě, kreativitě a příležitosti dostat se do zvyku denního psaní, je to také velmi praktické.  Jaskmile se dostanete do zvyku zaznamenávat si své sny pravidelně, začnete v nich vidět vznikající motivy a vzory. Začnete pomalu chápat  jejich skrytý význam.
Určité symboly se můžou objevit znovu a znovu, povzbuzovat vás je dále zkoumat a odhalit jejich význam osobně. Přestože mají symboly význam na obecné úrovni, vztahují se ke každému z nás jednotlivě, v závislosti na našich zkušenostech, výchově, vzdělání, kultuře a prostředí. Jejich zkoumáním se může výrazně prohloubit naše chápání sebe a ostatních, stejně jako nám ukazují náš smysl života. Je to velmi obohacující proces!


Jakmile je Váš snový deníček více zaběhlý a již ho máte nějaký ten čas, můžete v sobě objevit cit pro sny, které mají předpovídající prvek. Všimnete si, že obsahují něco, co odkazuje k událostem v budoucnosti. Jakmile si rozvinete schopnost číst energii snů a smysl pro to co by vám mohli říct, možná si všimnete, že některé sny jako by mírnily vaše obavy nebo vás naopak varují o věcech, které by v budoucnosti mohli být problém.


Typický sen může obsahovat informace o vztahu, kde vidíte svého nebo svou přítele nebo přítelkyni v jiném světle – které nemusí být tak lichotivé, jak byste si přáli. Těmto zprávám se vyplatí věnovat pozornost, zvlášť pokud pocit doprovázející sen je znepokujující  a zneklidňující.


Na druhou stranu, váš sen vás může povzbudit k odpočinku po ponteciálně stresujících problémech, když si uvědomíte, že výsledek bude šťastný. Sny vám mohou pomoci se uklidnit a přestat si dělat starosti.

 

reklama na Horoskop.cz

Přírodní aminokyselina DLPA 500 mg zlepšuje náladu, snižuje nadměrnou chuť k jídlu. Nyni v akci za 548 Kč k objednání v eshopu Vitaminyamineraly.cz >>

 

 

 
Můžou vás také povzbudit k vykročení do neznáma a riskovat. Například jedna klientka snila o tom, že se dívá na trh, kam by mohla poslat své nápady na knížku, kterou chtěla napsat. Později se našla v kanceláři nakladatele, na schůzce, která se vyvíjela moc dobře.  Slyšela nakladatele říkat, „OK – já s vámi už jen sepíšu smlouvu a my si to odtud vezmeme.“
Nepotřebovala další povzbuzování. Začala pracovat na knížce, nad kterou dumala poslední rok, ale ještě ji psát nezačala. Krátce po odeslání osnovy knihy, obdržela telefonát od nakladatele, který měl zájem diskutovat její nápad. Teď to vypadá, že je na cestě dostat smlouvu, o které snila!


Další klientka snila o tom, že tančila a tanec ji přinášel pocit štěstí a naplnění. Tak se tedy rozhodla, že vezme tanec jako formu cvičení. Díky pohybu se začala cítit dobře a neztratila při tom nejen hodně na váze, ale našla si i přítele.


Váš snový deníček vás upozorní na mnoho příležitostí, které máte kolem sebe a kterých si možná ani nejste vědomi. Použíjte jej interaktivně k získání informací o tom, co vás čeká, a nechte jej vás vést k vzrušujícím dobrodružstvím a objevům.
 

Hvězdná poradna
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz