Aromaterapie a její magické síla podle horoskopu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Aromaterapie a její magické síla podle horoskopu


07.08.2015 |  autor: horoskop, PL |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jak můžete použít aromaterapeutické vůně pro obohacení a zlepšení vašeho života.

Pokud jste si někdy přáli, abyste se mohli uvolnit snadněji, zkrotit svůj apetit nebo si jen v nudný den zvednout náladu, řešením může být i jedno přičichnutí. Studie ukázaly, že určité vůně mohou pomoci s fyzickými i emocionálními strastmi.


Chcete si to zkusit sami? Mnoho obchodů s přírodními potravinami, kosmetické obchody a dokonce i obchody s ložnicovým a koupelnovým nábytkem a specializované obchody nabízí aromaterapeutický sortiment. Ačkoliv i internet je plný e-shopů se zaměřením na aromaterapii, osobní nákup je obvykle v tomto případě vhodnější.


Hlavní důvod je, že v obchodě můžete najít testery a zcela se ujistit, že se vám daná vůně líbí a vyhovuje.

Tady je pár tipů a rad, co byste si měli promyslet, než se vydáte do voňavého světa aromaterapie:

Esenciální oleje, stejně jako směsi esenciálních olejů nabízejí různé výhody. Váš výběr závisí na výsledku, kterého chcete dosáhnout. Například, pokud chcete snížit svou chuť k jídlu, Jennifer Lopez a Carmen Electra údajně pro tento účel používali ampulky grapefruitového oleje. Někteří říkají, že vdechováním grapefruitového aroma 15 minut před jídlem můžete jíst méně, aniž byste museli trpět bodavou bolestí z hladu.
Avšak zkušený aromaterapeut může mícháním různých olejů někdy vymyslet efektivnější produkt pro určitý účel, jako je snížení nervového napětí.

Obecně platí, že budete chtít použít základový olej. Použití neředěného esenciálního oleje může způsobit podráždění kůže, proto zředění se základovým olejem umožní jejich použití se sníženým rizikem vedlejší reakce. Pokud máte citlivou pokožku, ujistěte se, že olej otestujete nejdříve v malém rozsahu – na náplasti či kůži (jako vaše vnitřní zápěstí), než ho použijete ve větším rozsahu.
Stejně jako se liší esenciální oleje, liší se i základové.  Možná proto budete chtít použít různé varianty, abyste věděli, který vám nejlépe sedí.


Nyní, když jste získali základy aromaterapie, zvažte experimentování s těmito vůněmi:

Levandule
Jedna z nejznámějších aromaterapeutických možností pro úlevu od stresu. Bylo také prokázáno, že levandule pomáhá s insomnií, silnými bolestmi hlavy a depresí.
Tip: při insomnii, zkuste spát na po levanduli vonícím polštáři.

Pačule
Pokud jste fanouškem éry dětí květin 60. let, jistě se budete cítit nostalgicky, když ucítíte závan pačule. Tento oblíbený olej, vám může pomoci s celým spektrem bolestí a úzkostí, od defektů po deprese.

Růže
Pokud jste měli babičku, která milovala parfémy vonící růžemi, měla k tomu velice dobrý důvod - mějte růži vždy po ruce, aby vám pomohla vyrovnat se s menstruací nebo stresem.

Petržel, Šalvěj a Rozmarýn
Hlavně si pamatujte rozmarýn a šalvěj, pokud máte problémy s pamětí. Oba vám můžou pomoct, když si nebudete moc vzpomenout na to, co jste zapomněli.

Myrha
Pokud máte důležitou schůzku a nejste si zcela jisti, zkuste báječnou myrhu namísto muffinu na posílení! Myrha vám může pomoct se soustředěním a s nabytím větší sebejistoty.

Bazalka
Když jste unavení a prostě se nemůžete soustředit, bazalka může být řešením. Oživte svou mysl a osvěžte svého ducha bazalkou
 

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz