Horoskopy Ryby 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Martina Sáblíková
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 27.05.1987
Místo narození Nové Město na Moravě
Profese: rychlobruslařka

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Ryby 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Někteří lidé ze znamení ryb se mohou v začátku roku rozhodnout jít jinou cestou ve své profesi a zkusí zaměstnavatele, který by více odpovídal jejím představám. Průběh roku přeje novým výzvám a ideálům uplatnění se pracovníků a studentů na trhu práce. Získají větší rozhled a důvěru ve své vlastní schopnosti. Vylepšíte si komunikační a jazykové dovednosti a stanete se vyhledávaným odborníkem. Živnostníci, kteří dlouho nosí v hlavě plán pro oživení vlastní činnosti, mohou ho začít v červnu realizovat.

Vztahy

Ten, kdo se rozešel se svým partnerem v loňském roce, letos začne proces obnovení důvěry a někdy budete zvažovat mezi dvěma potencionálními partnery. Ryby, které jsou v závazném vztahu, naleznou v květnu ve společnosti svého partnera klid a útěchu v jeho náručí. Bude to období velké intimity a spoluúčasti se svým partnerem. V září a koncem roku zvažte, zda se vám vyplatí nějakým dobrodružstvím ohrozit trvalý vztah, tuto dobu pochybností bude třeba projít s rozvahou a chladnou hlavou.

Peníze

O vaše finanční záležitosti se bude třeba starat v letošním roce s větším důrazem, aby se zabránilo zbytečným nákladům a plýtvání. Někdo může mít zase opačné problémy, že mu peníze nebudou vycházet na měsíční spotřebu podle vlastních představ, v obou případech bude dobré vést rozpis nákladů a výdejů, nebo požádat o radu finančního odborníka. Jako pozitivní pro náhlý přísun peněz se jeví září, kdy to můžete zkusit i s loterií.

Zdraví

Tento rok vám z hlediska zdraví nabízí vše, co si budete přát, je třeba jen u té myšlenky setrvat. Zaznamenáte vzpruhu, zesílení a odhodlání něco pro svoje zdraví udělat, v některých případech i vyléčení. Rozhodně to zkuste s cvičením jógy, pilates nebo jinou činností, která pomáhá vyvážit duševní, fyzický a emocionální stav.
 

Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz