Horoskopy Kozoroh 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Edvard Beneš
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 28.05.1884
Místo narození Kožlany
Profese: prezident

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Kozoroh 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Oddělte nepodstatné věci od zásadních, důsledné plánování vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Začátkem tohoto roku budete cítit nejistotu s vlastním výkonem, který se bude zdát nad vlastní síly. S trpělivostí a vytrvalostí můžete dokončit své aktivity úspěšně, váš smysl pro povinnost a odpovědnost bude mít podporu od nadřízených a získáte plné uznání za své úspěchy. Dejte si však v říjnu pozor na růst vlastního ega, co by mohlo vyvolávat nevoli kolegů.

Vztahy

V partnerství vedete stabilní vztahy, občas však nezaškodí prohlubování vzájemné důvěry, na které se rozvíjejí dlouhodobé svazky. Doba je ideální pro posílení vztahu, snažte se náležitě odpovídat na potřeby svého partnera. Neberte nic jako samozřejmost, ale zkuste prohlubovat dovednosti v porozumění a toleranci a dále pracovat na vašem vztahu. Milenci se mohou těšit na krásné romantické léto a singles na podzim skvělých flirtů, ze kterých se může vyvinout opravdová láska.

Peníze

Letos máte z finančního hlediska velmi dobrý rok, přinese vám mnoho skvělých příležitostí. Leden až březen budete mít šťastnou ruku ve svých obchodních transakcích. Zde je důležité, aplikovat tyto síly tak, aby se projekty úspěšně proměnili v realitu. V červenci se vyhněte podepisování smluv, v srpnu a září přinesou vaše snahy pozitivní výsledky.

Zdraví

V tomto roce nemusíte prodělat žádnou zdravotní absenci, protože vyhlídky jsou pro vás výborné. Akorát v lednu v některých chladných dnech dbejte na teplé oblečení, mohlo by dojít k pohybovým potížím. V březnu využijte léčivou energii Neptunu, může vám stabilizovat zdraví, nebo kdo bude mít nějaké problémy v tomto období je šance odhalit jejich kořeny a dojít k úspěšnému vyléčení. V prosinci si dávejte pozor na prochlazení od nohou.
 

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz