Horoskopy Beran 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Edvard Beneš
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 28.05.1884
Místo narození Kožlany
Profese: prezident

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Beran 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Po minulém roku plném pracovního úsilí, nastává pro berany klidnější období, kdy bude čas i na relaxaci. Začátek roku vám poskytne úspěšný restart v pracovní činnosti, kdy se dostaví  uznání za vaši práci. Koncem ledna vás možná překvapí trochu rychlý spád věcí, kdy budete si muset zvykat na nová nařízení. Uprostřed května se dostaví kýžené ocenění, stejně tak studenti, kterým se povede domluvit si zkoušky na toto období, mohou očekávat jen úspěchy. 

Vztahy

Počátkem roku může na vaši lásku padnout tíseň, ale už v únoru venuše příznivě ozářena  jupiterem přinese pozitivní dopad a mnoho hřejivého do vašeho života. V letošním roce budou konsolidovány vztahy s přáteli, budete vychutnávat pestřejší a bohatší společenský život. Ti kdo měli problémy doposud ve vztahu, tak budou okouzleni tou náhlou změnou v porozumění, upevnění partnerství. Ti kdo, ještě jen čekají na svou hvězdu, určitě vyjde nad obzor, pokud se naladí na tuto cestu hledání a potkají svůj vysněný protějšek. V  srpnu  a září může přijít přechodné citové ochlazení a pocity odcizení, je však na každém, jak se s tím dokáže vypořádat.

Peníze

Vaše finance si udržují mírný vzestup i v tomto roce. Začátkem roku budete mít sice hlouběji do peněženky, ale změní se to v únoru, kdy vám mohou zvýšit plat nebo si rozšíříte zdroje příjmů nebo u podnikatelů otevřením nového oboru činnosti. Ve čtvrtém měsíci bude vhodné někam investovat nebo najít výhodné spoření. V půli května se na vás může usmát štěstí, přicházejí finance odkud by jste to vůbec nečekali. Zbytek roku bude vhodné rozumně hospodařit s penězi, protože by se mohli rozkutálet na různé strany.

Zdraví

Přechod na nový rok přežijete v aktivní formě, pravděpodobně na horách nebo ve vzdálených destinacích světa. V lednu se vyvarujte náhlým úrazům hlavy nebo migrénám, které mohou obtěžovat. V březnu si dopřejte léčivé koupele nebo plavání, tělo to bude samo žádat. Období od května až do října máte perfektní zdravotní kondici, můžete zdolávat všechny dobrodružství. V prosinci zbytečně neriskujte a ve všech rozletech raději přibrzděte v odhodlání.
 

Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz