Horoskopy Lev 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Yvetta Blanarovičová
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 24.09.1963
Místo narození Bojnice
Profese: československá herečka a zpěvačka

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Lev 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Věci kolem práce budou ubíhat v malých ustálených krocích, ale neúprosně. Svou odvahu říkat vždy svůj jasný názor raději utlumte, tady platí měně více. Dalo by se dokonce dosáhnout vedoucí pozice, musíte ale spolupracovat se všemi. Významné výsledky dosahují podnikatelé se svými činnostmi, to se projeví už v březnu. Pro zaměstnance je dost možností se rozvíjet popři zaměstnání, učit se jazyky, zvyšovat si kvalifikaci, studovat. Máte před sebou volné pole vlastního rozvoje, protože až si přihlásí šance, ať jste připraveni.

Vztahy

Měli byste být opatrní, jak nakládáte se svými vztahy a to jak se svými partnery nebo milenci. Počátkem roku bude těžší si udržet klid a odhodlání řešit si svoje problémy s rozvahou. Od března nastává dlouho očekávaná harmonie, která potrvá prakticky do konce roku. To, že máte ve své milé nebo milém poklad můžete teď dokázat i hmotně a obdarovat ho něčím hodnotným.  Jste opravdu spřízněné duše, které se umí přenést i přes překážky a užít si nádherný průběh vztahu.

Peníze

Ambice a odhodlání jsou klíčem k pokroku ve vaší financích, v květnu a červnu můžete zrealizovat plánovanou investici, která předpokládá lukrativní zisk. Potíže se mohou objevit v červenci, kdy může docházet k prodlevám plateb. Podzim má připraven pro všechny lvy finanční bonusy, které se už dlouho vlekli a připraví milé překvapení.

Zdraví

V průběhu roku by mohlo dojít k několika menším neduhům nervového systému nebo krevního oběhu. Dostavená únava a slabost se dá zahnat pravidelným cvičením, kterým nic nezkazíte. Jóga může zase posílit vaše tělo a mysl. Kdo rád drží štíhlou linii, ať si jí hlídá v letních měsících, kdy je riziko zvyšování objemu. Do konce roku se zajímejte o kulturní dění, čtěte a nezanevírejte na optimistického ducha.
 

Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz