Horoskopy Ryby 2014 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Martina Sáblíková
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 27.05.1987
Místo narození Nové Město na Moravě
Profese: rychlobruslařka

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Ryby 2014


25.10.2013 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Novým rokem vstupujete do zaměstnání, které nabízí mnoho změn, staré postupy už nebudou platit a ty nové se ještě jen rodí. Bude vyžadována Vaše spolupráce na těchto proměnách. Některým rybám budou nová pravidla připadat neúnosné a tak únor pro ně vytváří energeticky zajímavé šance pro nalezení nového místa. Březen je výborný měsíc pro zformování cílů a přání, získávání kontaktů. Taktéž podnikajícím osobám může přinést nové inspirace a zhodnocení. V dubnu a květnu nepřeceňujte svoje síly, nelamte vše přes koleno a snažte se o vyvážené jednání. Období od léta až do konce roku přináší naplnění úspěchem a dobrou spoluprací s přáteli, pokud je rozlišíte od nepravých přátel. 

Vztahy

Začátkem roku se Vám bude zdát, že máte kolem sebe dost nepřátel, kteří by Vás chtěli vlákat do svých manipulačních sítí. Váš společenský život je sice na vzestupu, není ale třeba se přizpůsobovat mínění druhých, zachovejte smysl pro realitu a odstup. Květen přeje lásce, která v kruhu domova může mít rozmanité podoby, dopřejte lidem kolem sebe, aby se cítili stejně dobře jako Vy a utužujte vzájemné vztahy. Od června do listopadu můžete proplout na vlnách znovu nalezené romantiky. Listopad a prosinec se může kolem Vašeho partnera pohybovat více obdivovatelů i z okruhu tzv. přátel a žárlivců, buďte na pozoru a sledujte situaci, aby nemusela daleko zajít.

Peníze

Vaše finance v tomto roku bude těžké ohlídat, protože se vyskytnou okolnosti, kdy bude třeba financovat více oblastí života. Možná se zamyslíte nad redukcí investic do vašich koníčků, zábavy, sportu nebo kultury a upřednostníte své potomky. Třeba v červenci můžete splnit sen celé rodině a vzít ji na společnou dovolenou k moři, co zejména děti na dlouho ocení. Koncem roku Vaše společná kasa zaznamená nečekanou finanční injekci.

Zdraví

Počátek roku Vás může vybízet k redukci jídelníčku a péči o vlastní tělo. Určitě může dojít těmito změnami k očekávaným výsledkům ihned v následujících měsících, co Vás povzbudí nejen fyzicky, ale i psychicky. Jarní měsíce jsou pro Vás rizikem v oblasti příjmu potravy a projevují se obtížnostmi, které Vám mohou zabraňovat v nastoupené cestě životosprávy. Letní měsíce a hlavně zbytek roku Vám mohou přinést o tom úžasné důkazy, pokud vytrváte.
 

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz