Horoskopy Rak 2014 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Katey Sagal
Znamení: Kozoroh - horoskopy >>
Datum narození: 19.01.1954
Místo narození Kalifornie, USA
Profese: herečka a zpěvačka

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Rak 2014


25.10.2013 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Planeta Jupiter považována za štěstí a expanzi se bude po celý rok se pohybovat ve Vašem znamení, co by mělo ovlivnit všechny oblasti života. Zpočátku roku bude však zasažena napěťovou konstelací dalších planet, proto nečekejte v práci jednání v rukavičkách, nebo nějaké povýšení. Od února se mohou začít těšit podnikatelé nebo živnostníci, kterým se splní podnikatelský plán. Od května pracovní tlak ustoupí a budete moct vykonávat svou práci opět s radostí a jistotou. Pro toho, kdo pracuje doma, nastane období přílivu fantazie a tvůrčího elánu.

Vztahy

Pro některé „raky“ nebo „račice“ první dva měsíce roku zavládne nejistota z možného rozkladu partnerství, opouštění nebo pro ty až moc opatrné může být obdobím promarněných šancí. V březnu si mohou nezadaní vytvořit představu svého protějšku a začít s realizací jeho hledání a kontaktu s ním. Zhruba od června je pro všechny raky připraveno krásné romantické léto, nových lásek a citového souznění. Využijte tuto šanci a odjeďte se svým  partnerem někam do ciziny k moři, přivezete si nezapomenutelné zážitky a citové prohloubení vztahu.

Peníze

Začátkem roku Vám dobrý stav financí umožní dovolenou v zahraničí nebo skutek obětavosti pomoci někomu ve finanční nouzi. Komu by chyběli peníze v květnu, nemusí si hned půjčovat, situace se zlepší v dalším měsíci. Lidi, kteří mají nějakou vazbu na cizinu, mohou očekávat začátkem léta významné zisky. 

Zdraví

První půle roku je vhodné období pro očistu organizmu, obměnu jídelníčku a započetí různých diet. Nedomyšlené riskantní aktivity nebo sport mohou v tomto období být rizikem pro váš pohybový aparát. Červen, srpen a září Vám však pohybově prospějí, a pokud část z nich strávíte u vody, Vaše tělo významně nabijete energií, co si bude ještě dlouho pamatovat. Listopad a prosinec varuje před sklonem k přejídání a chronickými potížemi.
 

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz