Horoskopy Panna 2014 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Pavel Šporcl
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 25.04.1973
Místo narození Praha
Profese: český houslový virtuos

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Panna 2014


25.10.2013 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

V prvním kvartálu roku bude pro zrozence znamení panny těžké zvládat nové úkoly, protože pracovní postupy se podrobí  novým změnám a inovaci ve výrobě. Tady se můžou pracovníci se smyslem pro preciznost dostávat do pasti. Vyhýbejte se pomluvám a nedělejte si ještě více nejasností ve svých cílech. Od července se nároky sníží, dojde k uvolnění a načerpání sil. I když není vyloučeno, že u některých jedinců může přetrvávat nejasný tlak po celý rok.

Vztahy

Planeta Neptun Vás provede romantikou a obrazotvorností ve vztazích, které v tomto roce na objem prožitků mohou být pestré.  Únor a březen Vám poskytnou nová přátelství i citovou hloubku, otevírá se tak období, kdy si vědomě racionální uvažování odsunete do úzadí svého jednání. V létě už plně akceptujete svou mysl, nenecháváte se jí však zcela podřídit. Pro někoho se nový vztah může stát nepostrádatelným majákem dalšího života.

Peníze

Zejména zrozenci druhé dekády (2.9.-11.9.) mohou mít počátkem roku finanční potíže, které pramení z velkých výdejů v rodině nebo taky z financování riskantních akcí. V březnu se finance dorovnají ke spokojenosti, ale zase ne do takové míry stability, abyste mohli bez hlubší úvahy začít půjčovat svoje peníze. Od června do listopadu na Vás čeká krásné období finanční nezávislosti, dále pak raději spořte a nehrajte si na mecenáše. 

Zdraví

Počátkem roku se projeví snížená imunita, která může donutit k léčbě, nepodceňujte virové onemocnění a raději nemoc vyležte. Až do května trpíte úbytkem energie, tak se snažte jí doplňovat dechovým cvičením a kvalitní stravou. V červnu pozor před nervovým vyčerpáním a úrazy. Dopřejte si raději klid a odpočinek od ruchu lidí v ústraní, nebo opakovanými návštěvami lesů.
 

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz