Horoskopy Lev 2014 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Martina Sáblíková
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 27.05.1987
Místo narození Nové Město na Moravě
Profese: rychlobruslařka

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Lev 2014


25.10.2013 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Začátek roku se projeví u lvů nemalé problémy s prací, zaměstnaní ušlechtilí lvi budou mít těžkosti udržet nervy na uzdě a v pracovním prostředí mohou lítat slovní přestřelky. Zejména podnikatelé by měli v dalších měsících zachovat klid a vyhýbat se konfliktům. Od půlky roku nastane obrat a vrátí se zisky. Naleznete se už ve vlastních kramflecích a čekejte příznivé zprávy ze zahraničí. Nepolevujte ve svém odhodlání a výkonu, příliš velká pýcha by Vás mohla stát hodně.

Vztahy

Pro starosti v práci trpí i Vaše partnerství, nepokoušejte se však partnerovi nějaké věci vyčítat, v rozhovorech zachovejte přiměřenost. Od února může někoho zasáhnout i nevěra od partnera, hlídejte situaci a nevyvolávejte rozruch. Napjaté období prověří Vaše vztahy, pokud vydrží neporušené do června, můžete si gratulovat. Srpen může vyvolat ještě nějakou domácí polemiku, pak už se můžete radovat z vroucí lásky až do konce roku.

Peníze

Hned z kraje roku popřemýšlejte nad Vašimi budoucími investicemi, a zda Vám někdo nedluží peníze, aby nedošlo k smutnému schodku v prosinci. V dubnu lze očekávat možnost dědictví nebo věna. V květnu potřeby v domácnosti si vynutí větší investici. Na veřejnosti není třeba být rozhazovačný, sledujte více své výdeje.  V říjnu se Vám povede zamýšlený obchod, někdo může konečně dokončit bydlení v baráku.

Zdraví

Únor Vás může krátce překvapit střevními problémy, v květnu očekávejte upevnění zdraví s ohledem na stravování a možnosti dovolit si nejrůznější pokrmy. V tomto období jsou pro Vás přínosem ovocné šťávy a vůbec ovoce. Zrozenci třetí dekády (13.8.- 22.8.) se v říjnu a listopadu raději vyvarují přejídání a nedostatku pohybu, mohlo by dojít k cévním potížím.
 

Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz