Horoskopy Rak 2013 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Miloš Forman
Znamení: Vodnář - horoskopy >>
Datum narození: 18.02.1932
Místo narození Čáslav
Profese: česko-americký filmový režisér a scenárista

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Rak 2013


01.10.2012 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Nastoupíte do pracovního procesu plny elánu a nasazení, až to bude lidem okolo podezřelé. Nenechejte se však ve svém nasazení zneužít šéfy, kteří by Vám chtěli přidat práci i za jiné. Tím že Vás práce baví, není ještě důvod, aby jste jí zastávali více jako druzí a slušně takové návrhy odmítněte. Ještě v březnu budete překonávat přetlak okolí, ale v dalších měsících už budete ve vyvážené pozici, kdy si budete moci klást i svoje podmínky. Naleznete nové potřeby realizovat se v duševní nebo kreativní činnosti.

Vztahy

Po jedné stránce reality se budete ve vztazích cítit dobře a z druhé zase může někomu chybět perspektivní naplnění a pocit rovnocenného uznání. První kvartál roku je poznačen jakousi partnerovou svéhlavostí, kdy bude chtít více nalézat sebe. Od dubna se můžete začít těšit na nalezení vzájemné rovnováhy a citů. V letních měsících prožijete krásnou romantiku jako za starých časů, anebo objevíte ještě větší vzájemnou přitažlivost jako doposud. Štěstí bude také přát nezadaným, kdy mají nejvhodnější období nalézt citově blízkou osobu.

Peníze

Začátkem roku se před Vámi odkrývají finanční rezervy, které zůstali nevyužity. Budete muset zapojit hodně střízlivosti, aby jste je nerozpustili na svoje záliby a koníčky. Jupiter má teď sílu nalákat Vás do různých prožitkových podivností. Pokud chcete rozumně investovat vydržte do června, do té doby přijdete přesně na co se to bude hodit a mnohokrát se Vám tato investice pak vrátí.

Zdraví

Máte tendenci si v tomto období více sledovat svoje zdraví a upadat do stavů hypochondrie. Únor může být poznačen silnými ataky psychických a podvědomých myšlenek, takže se někdo nemusí vyhnout stavům deprese, které bude třeba probrat s odborníkem. Měsíc květen Vám vnáší více světla do duše a nacházíte přiměřenou rovnováhu. V červnu jste to už zase Vy a pohybujete se jako ráček ve vodě životního dění. Zanechejte všech trablů a navštěvujte slunní místa u vody, kde si uklidníte rozcuchané nervy a naleznete nové myšlenkové obzory. Až do konce roku zůstanete vnitřně prosáklí sluncem a pohodou z úspěšně prožitého léta.

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz