Horoskopy Býk 2013 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Václav Klaus
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 19.06.1944
Místo narození Praha
Profese: český prezident, ekonom a politik

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Býk 2013


01.10.2012 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Únor znamená pro býky v práci jisté nepohodlí, můžete se ztěžka bránit novinkám na pracovišti, Vaše jednání může být kousavé se snahou vidět věci černě. Přizpůsobte své myšlenky realitě, která nastává a snažte se najít v tom pro sebe i něco dobrého. Červen může být úspěšný zejména pro podnikatele potravinářského a zdravotnického průmyslu. Listopad a prosinec přeje nečekaným ziskům hlavně pro býky třetí dekády (12.5. - 21.5.)

Vztahy

Tento rok bude poznamenán vlivem Saturnu ve vašich vztazích, co se může začít projevovat zvýšením důrazem na řešení těchto otázek. Začátek roku bude pro býky druhé dekády (2.5.-    11.5.) omezující, u těch kdo budou hledat nový vztah bude to znamenat odříkání a rezervovanost v sebeprojevu. Únor už bude pro všechny dekády býka pozitivní v osobní stabilizaci a správných rozhodnutí. Ty, kteří se budou chtít nově seznámit, měsíc duben raději vynecháte a začněte s aktivitou až dalšími měsíci. Červen a červenec bude jako stvořený pro nalezení svého ideálního protějšku. Pro ty co jsou v partnerství, bude toto období nalezením nové kvality a potvrzením správnosti společného setrvání. Koncem roku se Vaše srdíčko rozehřeje, protože uslyšíte mnoho až překvapivě přívětivého od Vašeho partnera. 

Peníze

Vaše peníze symbolizuje v tomto roce planeta Jupiter, která bude hlavně v jeho první půli k Vašim příjmům štědrá. Začátkem roku plynou finance z Vašeho zaměstnání a podnikání, nebuďte však náhle z toho rozmařilí a všechno to neproinvestujte. V březnu dejte zvýšený pozor na krádeže, které se mohou týkat právě Vás, kdy by jste mohli přijít nejen o peníze, ale i nějaké věcné předměty. V květnu se můžete vrhnout s láskou na nákupy, ve kterých určitě neprohloupíte.

Zdraví

V únoru můžete podléhat výraznější konzumaci jídla sladkostí, zachovejte si rozumnou míru stravování a pokud situaci nezvládáte, raději omezte návštěvy společnosti, kde se dá těmto svodům lehce podlehnout. V březnu se dobře oblékejte na horách, hrozí Vám nastuzení hlavy. V květnu si užijte jarního sluníčka a opalování, bude to nejlépe takto pro Vás strávený čas. V červnu může někdo mít potíže s nachlazením ledvin nebo močových cest.

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz