Zastřešení teras - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Pomeje
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 13.12.1964
Místo narození České Budějovice
Profese: český herec a producent

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Zastřešení teras


22.02.2011 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Pokud vám vadí, že v nepříznivém počasí a chladnějších dnech nemůžete užívat vaší terasu, neváhejte a nechte si udělat zastřešení terasy. Dřevěné zastřešní teras pak bude slušet terasám taktéž ze dřeva, pro svojí přirozenost a eleganci.

Dřevěné zastřešní teras bude slušet terasám taktéž ze dřeva, pro svojí přirozenost a eleganci.

Mnoho majitelů rodinných domů dnes terasu považuje za samozřejmost. Zastřešená dřevěné terasa dokáže dobře rozšířit obývací prostor a zpříjemnit mnoho chvil s přáteli a rodinou. V letních měsících může terasa představovat venkovní jídelnu, a zastřešení terasy vám zajistí stinné místo, kde můžete pohodlně trávit čas i za deště.

Hlavním kladem zastřešení teras není pouze ochrana před deštěm a sněhem. Ale i dlažba trpí nepříznivými povětrnostními podmínkami. Zastřešení terasy vám tedy zajistí i minimální nutnou údržbu podlahy. Zastřešení terasy si můžete vybrat ze sériové výroby nebo si ho nechat udělat na zakázku dle vašich přání a požadavků. Kromě zastřešení terasy si můžete pořídit i její prosklení pro vytvoření tepelné izolace a vysoké odolnosti vůči větrným poryvům. Dřevo používané pro zastřešení teras je většinou smrkové, krytinou často bývá komůrkový polykarbonát, čirý nebo kouřový. Polykarbonát má dobrou tepelnou vodivost, je odolný proti nárazu a vypadá moc hezky. Barevné provedení zastřešení teras si můžete zvolit dle vašich představ a spojovací díly zastřešení bývají ocelové nebo nerezové. Kdo si chce v létě užívat naplno užívat sluníčka, ale zároveň terasu užívat i v dešti, může si pořídit posuvné zastřešení teras.

K zastřešení teras se jako střešní krytina užívá také plech, tašky a šindele. Používají se i kvalitní titanzinkové krytiny, které jsou obzvlášť vhodné pro zastřešení teras položených ve vyšších nadmořských výškách, protože jsou velice odolné proti nepříznívým povětrnostním podmínkám. Pokud se vaše dřevěná terasa staví zároveň s vaším domem, můžete pro zastřešení terasy zvolit naprosto totožnou krytinu jako na střechu domu. Pálená taška se vyznačuje velmi dlouho životností , a proto střecha terasy z tašek zcela bez problému ustojí i velmi silné deště a vítr. Na taškové zastřešení teras je ale potřebná silná nosná konstrukce, jelikož pálená taška přestavuje poměrně těžký materiál. Naopak nízkou hmnotnost má šindel. Tato krytina se hodí se hodí jak na zastřešení terasy s nízkým, tak i s prudším sklonem.

Čím dál více oblíbené je zastřešení teras z přírodních materiálů. Dnes se na scénu pomalu vrací rákos. Zastřešení terasy z rákosu není potřeba nijak zvlášť udržovat a na pohled je velice atraktivní. Zastřešení teras z rákosu zaručí vodotěsnost, ale ty ty střechy zároveň dýchají a propouští páry. Dřevěné zastřešení teras je také velice oblíbené. Dřevěná střecha terasy většinou skvěle ladí s okolím a zaručí dlouhou životnost. Dřevěné zastřešení teras vydrží skutečně velmi dlouho dobu, ale je nutné dřevo ošetřovat různými preventivními prostředky, které jej ochrání před plísněmi, škůdci a povětrnostními vlivy.

Zajímavým typem krytiny pro zastřešení teras je i břidlice. Břidlicové zastřešení teras má krásný vzhled a velice dlouhou životnost.

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz