Horoskop.cz: Tryskem do roku dřevěného koně 2014 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
David Duchovny
Znamení: Lev - horoskopy >>
Datum narození: 07.08.1960
Místo narození New York
Profese: herec

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskop.cz: Tryskem do roku dřevěného koně 2014


11.12.2013 |  autor: job, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Jaký bude rok a horoskop 2014 dřevěného koně, který podle čínského letopočtu startuje 31. ledna 2014 a bude trvat až do 18. února 2015? Podle všeho bude expanzivní a velmi bujný, jak už to má kůň ve zvyku. Odmění všechny s čestným smýšlením a smyslem pro disciplínu. Čeká nás však poprask na sociálních sítích. Lidé budou v příštím roce mnohem shovívavější a nadšení pro spolupráci. Rok dřevěného koně se navíc báječně hodí pro cestování, večírky a společenské akce. Horoskop.cz vám o něm prozradí všechno.

Prvek dřevo prospívá týmové práci. Nejinak to bude v příštím roce. Zjistíte, že je mnohem jednodušší a příjemnější řešit problémy v týmu, člověk si u toho užije spoustu legrace. Spolupráce v rámci rodiny vám přinese zajímavé příležitosti hlavně v první polovině roku. Později pak bude čas na lásku.

Po rychlém startu přijdou měsíce, kdy se budeme muset obrnit trpělivostí a zodpovědností. To budou dva hlavní klíče k úspěchu. Mnozí z nás stanou na křižovatce, kde budou muset sebrat odvahu a veškeré své schopnosti, aby přišli s originálním řešením celé situace.


Co nás čeká v roce koně?

Bude to rok plný výzev. Energie dřeva podporuje pomalý růst a praktičnost v řešení. S takovým přístupem nemůžete udělat chybu. Tvrdá práce a kreativní inovace budou mít díky roku koně dlouhodobý pozitivní dopad.

Na druhou stranu však příliš mnoho optimismu a hýření sliby může přinést více závazků, než může jednotlivec zvládnout. Výsledkem může být frustrace. Nebojte se proto požádat o pomoc. Dejte ostatním vědět a zaměřte se více na péči o sebe. V roce koně to bude naprosto nezbytné. Stejně tak vám může pomoci malá pauza od přetechnizovaného světa a alespoň krátkodobý návrat k přírodě.

Důležitým tématem roku koně bude udržení tajemství a také temné stránky lidské povahy. Ti z nás, kteří dokážou být čestní a otevření ve svých citech a citových zraněních, se dočkají mimořádné odměny ve formě svobody a uzdravení, v jaké se ani netroufali doufat.

Ve vzduchu je láska. Rok koně je mimořádně vhodným rokem pro to, aby váš romantický vztah postoupil na mnohem vyšší úroveň. Manželství uzavřená v tomto roce nejenom vydrží, ale budou taky šťastná a velmi stabilní.


Rok koně a jednotlivá znamení

Na lidi narozené v roce tygra, koně a psa čeká příliv štěstí a podpory. V tomto roce se budou těšit mimořádné oblibě. Dostane se vám spousta pozornosti a zábavy s přáteli starými i novými. Pozitivní zpětná vazba zvyšuje sebevědomí, proto se nebojte podělit o své myšlenky. Sociální sítě vám umožní šířit svůj vliv, tak s chutí do toho.


Všichni narození v roce krysy, draka nebo opice mohou v tomto roce méně pracovat a více si hrát. Nebojte se podstoupit větší riziko, protože právě díky němu dostanete to, co si už dlouho přejete. Máte silnou intuici a vaše myšlenky přetékají kreativitou. Ačkoliv vás všechno bude lákat k tomu, abyste převzali velení, zůstaňte raději týmovým hráčem. Uvidíte, že to bude jednodušší.

Zrozenci buvola, hada a kohouta se budou muset obrnit trpělivostí a odhodláním, pokud chtějí uspět. Váš odhad na lidi a situace bude velice přesný, řiďte se jím. Tento rok je pro vás ideální, pokud chcete dělat výzkum, chystáte se na vědeckou práci nebo potřebujete rozvíjet své dovednosti v jakékoliv oblasti.

Lidé narození v roce králíka, kozy nebo prasete budou v roce 2014 respektováni pro svou laskavost. Hrajete sice tichou, ale velmi významnou roli v každé týmové aktivitě, ať už se jedná o práci nebo rodinu. Vystupte ze svého pohodlí a čelte svému životu naplno. Soustřeďte se na všechno, co vám přináší radost. Uvidíte, že se vám to vyplatí.

 

Čínský horoskop 2014 pro jednotlivá znamení od Stanley Bradleyho si přečtěte na na www.cinskehoroskopy.cz >>
 

Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz