Horoskop.cz radí: Antisacharidová dieta pro zdravé hubnutí po Vánocích - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
David Duchovny
Znamení: Lev - horoskopy >>
Datum narození: 07.08.1960
Místo narození New York
Profese: herec

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskop.cz radí: Antisacharidová dieta pro zdravé hubnutí po Vánocích


11.12.2013 |  autor: job, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Horoskop.cz pro vás připravil zdravou dietu pro ještě krásnější zimu a zdravé Vánoce. Pokud chcete být fit, cítit se dobře a detoxikovat svůj organismus, jistě se vám bude líbit naše antisacharidová dieta. Neznamená totiž žádné zásadní omezení pro váš jídelníček. Naopak vám ze stravy odstraní nehodnotné potraviny a geneticky modifikované jídlo. Budete se cítit lépe a zdravěji a dokonce i shodíte nějaká ta přebytečná kila.

Antisacharidová dieta v podstatě vychází z přísnější paleo diety, při které se vyhýbáte zemědělským produktům z obilí a mléčným výrobkům. Jídelníček se tedy skládá převážně z masa, ryb, zeleniny, ovoce, hub a vajec. Antisacharidová dieta vám k tomu umožní doplňovat mléčné výrobky jako je máslo, sýry (přírodní, netavené s maximálním množstvím tuku v sušině) a mléko (nejlépe plnotučné).

Podstatné je především omezení příjmu sacharidů jako hlavního zdroje energie, který se nahrazuje příjmem zdravých tuků. Můžete tedy jíst takřka cokoliv kromě pečiva a příloh. Například si můžete dát steak s čerstvým zeleninovým salátem nebo pečenou rybu s dušenou zeleninou. Výborný je také ovocný salát s medem a ořechy. Dovolit si můžete cokoliv, v čem není mouka, obilí, brambory, rýže nebo těstoviny. Luštěniny jsou doporučeny jen v malém množství.

Antisacharidová dieta je skvělá právě v zimní období, kdy je dobré do jídelníčku zařadit zeleninu a velké množství sezónního ovoce. Pomůže vám odstranit ze stravy veškeré cizorodé látky a očistit tak organismus. Dobrá je pro vás rovněž v případě, že trpíte celiakií nebo jakoukoliv alergií na glutamáty či lepek.

Zdravá a čerstvá strava má i jednu další výhodu. Když se zbavíte rafinovaného cukru, mouky a všech polotovarů ve vašem jídelníčku, budete velmi rychle shazovat přebytečná kila, ale pokud vás například trápí bakterie kandida, zbavíte se dobře i kvasinek v organismu. Zažijte krásnou zimu s antisacharidovou dietou od Horokop.cz.
 

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz