Měsíční horoskop na červen 2016 - Beran, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Beran

(21.03-20.04)


Horoskop na měsíc červen 2016 podle hvězd:

Láska:

Tento měsíc musíte více pracovat, ale věnovat velkou část volného času i svým partnerům a rodinám, protože na ně často zapomínáte. Ženy mezi vámi můžou snadněji objevit zajímavé milostné partnery, kteří je uvedou do lepšího společenského prostředí.

Práce:

Pokud toužíte s partnery otevírat nové firmy, připravujte se na to, ale ještě chvíli počkejte. Postavení Slunce a Venuše vám dává šance k úspěchu, pokud budete pracovat v týmu. Proto se víc orientujte na spolupráci, nejen na manažerství.

Peníze:

V oblasti obchodu a restauratérství a především při zábavě můžete být velice úspěšní. Ale Luna vám dává ve vztahu ke starším osobám, i materiálním jistotám nejistou pozici. Snažte se proto porozumět účetnictví a problémům s technikou lépe sami. Nesmíte se nechat zklamat podvodníky, důležité smlouvy o majetku nepodepisujte.

Cestování:

Je dobrý čas vydávat se na delší cesty, hlavně ale na konci měsíce. Postavení Marsu vám radí, abyste se tam nebáli si nacházet nové známé. Učte se víc cizí jazyky a setkávejte se s přáteli, kteří už dlouho pobývají v cizině, můžou vám dát hodně kvalitních a profesionálních rad.

Zdraví:

V půli měsíce osvědčíte psychickou odolnost, umíte druhé podpořit, zároveň je i pobavit. Sport vám pomůže víc než dobře, dá vám hodně radosti. Jen pozor na kosti hrudníku a stav lýtkových svalů.
Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz