Horoskopy Rak 2012 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Pavel Šporcl
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 25.04.1973
Místo narození Praha
Profese: český houslový virtuos

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Rak 2012


31.10.2011 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

V lednu by se raci první dekády (22. 6.- 1. 7.) a třetí dekády (13. 7.- 22 .7.) měli pracovně šetřit, aby nedocházelo k přepínání a vysílení, stejně tak se ubraňte nepromyšleným výrokům na adresu k nadřízeným, mohly by vás pak mrzet. Vaše pracovní výkonnost bude kulminovat v dubnu, kdy můžete očekávat zvýšené ocenění za vaši snahu. Materiálně i finančně budete na velmi dobré úrovni, nenechte si zkazit náladu závistivci, kteří by vás mohli dostat do úzkých. To co máte, jste si zasloužili jen vlastní pílí, a není důvod nechat se vláčit vlastními výčitkami.

Vztahy

Vaše vztahy probíhají hlubokou proměnou a sebereflexí. Závisí jen na výsledku tohoto poznání, jak se koncem roku zachováte. Zejména zrozenci prvního dekanu (22. 6.- 1. 7.) mohou projít rázným poznáním, že už nejde dále pokračovat v submisivní roli. Každopádně je ještě dost podpůrných hvězdných aspektů, aby jste si prožili rok náramně skvěle.

Peníze

Od začátku roku vaše finanční situace plave na vodě a vyznačuje se střídmostí. Pravděpodobně hodně toho spolykala domácnost a nákladné vánoční dárky. Zrozence druhé dekády (2. 7.- 12. 7.) podpoří nečekaně partner. Zbytek si počká na měsíc duben, kdy se dočká stabilizace své pokladny a utěšený stav pak potrvá do konce roku.

Zdraví

Jistá omezení si budete přenášet ještě z původního roku, jako následek neumírněně prožitých svátků volna, nedostatku pohybu a přejídání. K vylepšení kondice dojde v březnu, kde budete žít novou energií a pohybem. Vhodný je pohyb na čerstvém vzduchu a v přírodě, v květnu ve společnosti přátel můžete prožít skvělé chvíle u sportu. V červnu a červenci dávejte pozor co a kolik toho jíte, aby nedošlo k žaludečním nevolnostem, problémům se střevy a bolestem hlavy. Když si naplánujete v srpnu dovolenou, může to být po všech směrech úspěšný relax s návratem s bohatými vzpomínkami a v dobré kondici.
 

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz